Жан Рено зіграє головну роль в українсько-французькому трилері

Жан Рено зіграє головну роль в українсько-французькому трилері

Укрінформ
Держагентство з питань кіно уклало з компанією «ІСТ ВЕСТ ПРОДАКШН» контракт про надання повнометражному копродукційному фільму  «Останній крок» державної фінансової підтримки в сумі 21 млн 630 тис. грн. 

Про це повідомляє прес-служба Держкіно. 

"Останній крок" - це спільний проект України та Франції. З французького боку виробництво картини здійснюють компанії «EAST 35» та «SEVEN 52»", - йдеться у повідомленні.

Загальна вартість виробництва фільму - 73 млн 877 тис. 206 грн. 

Голова Держкіно Пилип Іллєнко зазначив, що «залучення до співпраці Жана Рено як кінозірки світового рівня, окрім перспективності власне проекту,  означає ще й визнання української кіноіндустрії світовою професійною спільнотою».

За словами режисера Фредеріка Петіжана,  "Останній крок" - "це розповідь на межі психологічного трилера та фільму-ініціації, між вчорашнім та сьогоденним, де кожен елемент підкреслюється та посилюється ретроспективою. Ця розповідь виводить на сцену Генрі, героя кількох днів, що дивно сплетені між собою за допомогою ненависті та зачарованості». 

Проект цієї стрічки став одним із переможців 10-го конкурсного відбору Держкіно. Режисером та автором сценарію фільму є француз Фредерік Петіжан, продюсерами - Корін Бенішу, Лоран Тальрон, Флоранс Моос (EAST 35», «SEVEN 52»), Оліас Барко та Олег Герман («ІСТ ВЕСТ ПРОДАКШН»). Оператором-постановником стрічки є триразовий лауреат премії «Сезар» французький кінооператор Т'єррі Арбоаст.

Читайте також: Нищук: Фільм про героїв Крут має стати подією року

 За сюжетом, найбільш розшукуваний з-поміж анонімних найманих вбивць, Генрі  насолоджується самотньою відставкою на березі маленького віддаленого озера в Канаді. Дівчина при смерті, після тяжкого нещасного випадку на мотосанях, знаходить прихисток у його шале. Чоловік, котрий усе життя вбивав, вперше рятує життя...

Зйомки фільму будуть проходити у Карпатах (на озері Синевир), у Києві, в Нью-Йорку та в Канаді.

Вихід стрічки у прокат  запланований на 2019 рік.

Фото: fansshare.com

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-