У Мінінформі назвали історію Крут українським Перл-Харбором

У Мінінформі назвали історію Крут українським Перл-Харбором

Укрінформ
У Міністерстві інформаційної політики вважають, що історія героїв Крут має надихати українців на рух уперед.

На цьому наголосив держсекретар міністерства Артем Біденко під час презентації фільму "Крути 1918" у Києві.

"Впродовж десятиліть і сьогодні нам продовжують нав'язувати міф про те, що українці - це численні програші, це поразки. І Крути - це елемент поразки в минулому. Натомість успішні держави виховують зовсім інший міф. Міф про те, що хороший боєць - це той, хто програє і встає. І ця історія однозначно про Україну. І ця історія столітньої давності - це той програш, який ми уважно вивчаємо, аналізуємо, щоб рухатися далі. Це той Перл-Харбор, після якого Україна піднялася і буде рухатися далі", - підкреслив Біденко.

Читайте також: Нищук: Фільм про героїв Крут має стати подією року

Він зазначив, що сьогодні є три важливі елементи. Перший - це кінематограф як дуже потужний інструмент комунікації в суспільстві і у світі. Другий - це герої, люди, які кладуть своє життя без якихось додаткових умов заради держави. "І Крути - це приклад таких героїв. Вони є тими суперменами з коміксів, які створили США для себе, яких ми маємо створити для себе", - сказав Біденко.

І, нарешті, третім елементом є підтримка державою цих міфів, сказав він.

"Те, що є така повна, максимальна підтримка фільму "Крути", - це, звичайно, дуже добре, Це означає, що ми вивчили цей урок і будемо рухатися далі", - наголосив держсекретар МІП.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-