Лауреатом премії імені Лятошинського у 2018 році став композитор Валерій Антонюк

Лауреатом премії імені Лятошинського у 2018 році став композитор Валерій Антонюк

Укрінформ
У Міністерстві культури України відбулося засідання комітету з присудження премії імені Бориса Лятошинського, на якому за результатами таємного голосування лауреатом премії у 2018 році визначили композитора Валерія Антонюка.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства культури.

"Премію присуджено за твір Симфонія № 7 "Маскарад Непобачених Снів" (присвячується невинним жертвам воєн і терору, 2016 рік)", - зазначається в повідомленні.

Валерій Антонюк - композитор, аранжувальник, піаніст, мультиінструменталіст, рок-поп-співак, поет. Лауреат міжнародного конкурсу імені Сергія Прокоф’єва "Україна-2000", премії імені Левка Ревуцького та премії Київського міського голови за особливі досягнення молоді у розбудові столиці України.

Закінчив Національну музичну академію України імені Чайковського (клас композиції професора Геннадія Ляшенка, клас фортепіано професора Юрія Глущенка). Член Національної спілки композиторів України та товариств авторських прав на виконання BMI та MCPS.

Працює майже в усіх музичних жанрах (симфонічні, хорові, камерно-інструментальні та камерно-вокальні твори, оркестрові мініатюри, сучасні жанри популярної музики). Постійний учасник міжнародних та всеукраїнських фестивалів сучасно музики: "Київ Музик Фест", "Музичні прем’єри сезону", "Контрасти", "Форум музики молодих" тощо. 

Твори молодого композитора увійшли до фондових записів Українського радіо. Він також активно співпрацює із зарубіжними музичними компаніями, видавництвами та бібліотеками.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-