Ніна Матвієнко отримає спецпремію

Ніна Матвієнко отримає спецпремію "Людини року"

Укрінформ
Спеціальну премію ім. М. Вороніна "За високий стиль життя" в рамках XXII загальнонаціональної програми "Людина року - 2017" отримає народна артистка України, Герой України Ніна Матвієнко.

Про це у вівторок під час прес-конференції "Людина року-2017" заявив  генеральний директор загальнонаціональної програми "Людина року" Аркадій Райцин, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Іще одна важлива традиційна премія. В 2012 році пішов з життя наш видатний сучасник, видатний український кутюр'є, член Вищої академічної ради з перших років її заснування, володар премії "Людина року" - Михайло Воронін. Вищою академічною радою була заснована премія, яка носить ім'я Михайла Львовича Вороніна - "За високий стиль життя" і ця премія буде вручатися четвертий рік поспіль. Минулі роки володарями цієї премії були Вахтанг Кікабідзе -  відомий грузинський співак, а також народні артисти України - Юрій Рибчинський і Ігор Поклад. За результатами 2017 року, її отримає народна артистка України, Герой України Ніна Матвієнко. Вона не тільки співачка, вона режисер та акторка", - розповів Райцин.

Окрім того, міжнародними преміями відзначено ряд культурних діячів, що зробили внесок у розвиток культури та мистецтва України на світовій арені.

Міжнародну премію за видатний внесок у розвиток культури та мистецтва України отримала Народна артистка України, солістка Національної опери України Людмила Монастирська.

Також Міжнародну премію в галузі культури та мистецтва отримали популярні естрадні співачки Сестри Роуз.

"Тут дуже цікава історична доля. Вони - киянки. Їх сім'я народилася в Києві, проживали в Києві, та наприкінці 70-х років минулого століття сім'я переїхала у США. Сестри зробили потужну кар'єру. Вони дуже затребувані і активно гастролюють в США і Канаді", - розповів Райцин.

Читайте також: Людиною року в Україні визнали президента Мальти

Міжнародною премією в галузі культурних контактів і культурного зближення народів відзначено народного артиста Молдови Іона Суручану. 

 Щорічно міжнародні та спеціальні премії присуджуються відомим політикам та суспільним діячам міжнародного масштабу, авторитетним дипломатам і меценатам, видатним представникам культури та мистецтва за їх внесок у розбудову України.

Як повідомлялося, урочиста церемонія вручення премії "Людина року - 2017" відбудеться 24 березня 2018 року в Національній опері України.

Фото: depo.ua

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-