Людиною року в Україні визнали президента Мальти

Людиною року в Україні визнали президента Мальти

Укрінформ
Міжнародну премію XXII загальнонаціональної програми "Людина року - 2017" в галузі суспільно-політичної діяльності отримає президент Мальти Марі-Луїз Колейро-Прека. 

Уже втретє зазначена премія присуджується президентові іншої держави. Іншу важливу міжнародну премію в галузі дипломатії отримав Надзвичайний і Повноважний посол Республіки Корея в Україні Лі Янг-Гу, заявив у вівторок під час прес-конференції "Людина року - 2017" Надзвичайний та Повноважний посол України Михайло Резнік, повідомляє кореспондент Укрінформу.

 "Перша номінація, одна з найбільш важливих, присуджується за політичну складову у двохсторонніх відносинах на міждержавному рівні. Приємно, що в останні роки такою номінацією визначаються діячі - президенти країни. В 2015 році це була президент Литви, в 2016 - президент Болгарії. Дуже важливо, що вони особисто приймають таку високу нагороду від українського суспільства... Цьогоріч Вища академічна рада однологосно ухвалила рішення про її вручення президенту Мальти. Країна невелика, ми інколи знаємо тільки географічну точку розташування цієї країни, але за останній період Мальта зробила надзвичайно важливий посил для України. Один приклад, під час головування Мальти в Європейському Союзі Україна отримала статус безвізового режиму, і як особистість вона внесла хвилю в двосторонніх відносинах надзвичайно потужну", - заявив Резнік.

Український дипломат пригадав офіційні двосторонні візити президентів України та Мальти.  Він зауважив, що останні зміни в законодавстві Мальти допоможуть українському бізнесу активно працювати і на міжнародних ринках, і в двосторонніх стосунках.

"Її кандидатура надзвичайно приємна. У нас є очікування, що вона особисто приїде на церемонію", - додав Резнік.

Читайте також: Премія "Людина року": повернули номінацію Регіонального лідера

Іншу міжнародну премію в галузі дипломатії отримав Надзвичайний і Повноважний посол Республіки Кореї в Україні Лі Янг-Гу.

"Знаю його особисто, вражає його активна позиція. Він як двигун... потужний та активний. Я кілька прикладів наведу. По-перше, міждержавні стосунки на високому рівні відбулися, відбулися обміни парламентськими делегаціями", - зазначив Резнік.

 Щорічно міжнародні та спеціальні премії присуджуються відомим політикам та суспільним діячам міжнародного масштабу, авторитетним дипломатам і меценатам, видатним представникам культури та мистецтва за їх внесок у розбудову України.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-