168 видавництв привезли свої новинки на книжковий форум у Львові

168 видавництв привезли свої новинки на книжковий форум у Львові

Фото
Укрінформ
Львівський Форум видавців розпочав роботу. Він проходить у місті Лева вже 24-й рік поспіль і притягнув на свою орбіту понад 1000 письменників, художників та діячів культури. А також 168 видавництв, які представили читачам найновіший продукт.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Фокусна тема цьогорічного Форуму – «Точка творення», адже в наш час саме Форум дає імпульс появі нових книжок, нових ідей та новому взаєморозумінню», - зазначила президент ГО «Форум видавців» Олександра Коваль.

Як додав заступник міністра культури України Юрій Рибачук, на Форумі творяться нові цінності, реформи. Тут говорилося про Інститут книги – він створений, про участь України у міжнародному порівняльному дослідженні PISA – Україна вже бере в ньому участь. Тому Форум є не тільки потужною платформою для взаємодії гравців книжкового ринку, а ще й простором, де кристалізується культурний капітал країни, де творяться нові сенси, формуються візії майбутнього.

Видавці привезли понад 100 тонн літературної продукції. Лише на конкурс «Найкраща книжка Форуму -2017» надійшло 447 видань від 90 видавництв. Також змінилась і формула конкурсу: тепер 3 окремі журі обиратимуть книжки у Харкові, Києві та Львові, незалежно одне від одного

Програма імпрези обіцяє відвідувачам 890 літературних, мистецьких, освітніх і соціальних заходів, серед яких – презентації, дискусії, автограф-сесії. Крім традиційного центру Форуму – Палацу мистецтв, вони будуть відбуватися у найпопулярніших кав`ярнях та інших локаціях міста.

Читайте також: Лутковська: Погрози учасникам Форуму видавців – дискримінація

У межах події на Львівщину завітає десант авторів з 24 країн світу. Тут традиційно будуть і найвідоміші українські автори.

Тематичні кластери цьогорічного Форуму – Освіта, Креативні індустрії+ Урбаністика, Бізнес, Non-fiction, УВК, Жінка, Права людини, Історія, Наука і технології, Стиль життя, Мови/переклади, Кулінарія, Філософія, Здоров’я.

Будуть реалізовані спецпроекти – Пропаганда в сучукрліті, Художній репортаж, Українсько-Єврейські зустрічі, Ніч поезії та музики, Меридіан Черновіц, Розстріляне Відродження, Історії Іншості, ШО, Літфести і міста, Це могло б нас змінити, фантастика, Крим, Культура і Конфлікт, спецпроект ГО УЛЦ, Семінар з авторського права.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-