Єдиний професійний театр інвалідів в Україні святкує 20-річчя

Єдиний професійний театр інвалідів в Україні святкує 20-річчя

1279
Ukrinform
Єдиному професійному театру інвалідів в Україні - «Добробут та злагода» - сьогодні виповнилося 20 років.

Про це на прес-конференції в Укрінформі повідомив голова ГО "Всеукраїнська громадська організація "Всеукраїнський парламент працездатних інвалідів" Володимир Петровський.

«Сьогодні ми відзначаємо двадцяту річницю існування театрально-концертної студії, єдиного професійного театру інвалідів в Україні «Добробут та злагода». Дуже приємно, що всі ці двадцять років ця студія радує дітей і дорослих», - сказав Петровський.

Як зазначив директор театру «Добробут та злагода» Костянтин Богатиренко, у січні 1997 року зібралися люди з інвалідністю, які вирішили створити такий театр, де вони могли б працювати, аби довести суспільству, «що ми будемо не гірші, ніж інші, що ми такі ж самі, які й інші люди». Три з половиною місяці готувалася перша вистава театру - «Кошенята» - яку показали вперше 12 квітня 1997 року.

«І з того часу впродовж двадцяти років наші актори змогли порадувати більш як півмільйона наших глядачів, наших дітей. Ми поставили 9 вистав: «Кошенята», «Невдячний тигр», «Кмітливе шакаленя», «Язиката Хвеська», «Подорож у королівство трьох кольорів», «Лісова пригода», «Намисто із Здравоярії або план резидента Грипа», «Казкова карусель», «Наказ короля Товстопуза», - уточнив Богатиренко.

За його словами, театр також займається підготовкою спеціальних програм до різних подій, приміром, до Дня захисту дітей тощо.

Богатиренко також презентував новий логотип театру, автором якого став керівник студії-галереї творчості інвалідів «Ми духом незламні», лауреат премії ім. І. Нечуя-Левицького Жорж Шанаєв.

Як відомо, 27 березня відзначається Всесвітній день театру.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>