Мухарський сказав, за якої умови Самойлову можна пустити на Євробачення

Мухарський сказав, за якої умови Самойлову можна пустити на Євробачення

Укрінформ
Актор Антін Мухарський вважає, що на рішення Росії щодо своєї представниці на Євробаченні слід відповідати не забороною на її в'їзд  а організувати зустріч в аеропорту за участю скалічених Росією українських воїнів-інвалідів.

Про це він написав у Фейсбуці.

"Вибір конкурсантки від Росії на Євробачення 2017 цілковито спрогнозована та зрежисована Москвою і Першим каналом пропагандистська акція... Інвалід 1-ї групи співачка Юлія Самойлова, що брала участь у концертах в окупованому Криму у 2015 році, - найкраща кандидатура для наживки, яку ми можемо заковтнути, не пустивши її в Україну", - написав Мухарський. 

Він нагадав, що днями "розгорнулася писанина в СБУ" з проханням ретельно перевірити факти, діяти згідно з чинним законодавством і все таке..." На його переконання, у цій ситуації треба бути мудрішими і   далекогляднішими. 

"Будьте професіоналами, холоднокровними і зважливими. Пустіть, але... Підготуйте зустріч у аеропорту із десятками, сотнями покалічених російською армією українських вояків на інвалідних візках. Хай приїдуть і без гучних заяв і шоу-ефектів створять мовчазний живий коридор для проїзду співачки, а також для журналістів, що її супроводжуватимуть. А перші ряди на Євробаченні віддайте героям, посіченим, побитим, пошматованим російськими снарядами та мінами. І хай дивиться світ на ці наслідки російського великодержавного варварства, що вже сотні років вбиває і калічить, паралельно співаючи пісні про “Аіст на крише - мір на зємлє”. І не кажіть після того, що мистецтво не має жодного стосунку до політики", - пропонує  актор. 

І наостанок Мухарський радить не вступати з росіянами у жодні дискусії і суперечки, "адже диявол часто народжується з піни на вустах янгола, що вступив в боротьбу за добру справу". 

"Ставайте мудрішими, спокійнішими та виваженішими. Займайтеся спортом і правильно харчуйтеся. Нам ще треба дожити до тих часів, коли Росія - це царство Сатани, гугупне в тартарари. Її кінець вже не за горами. Вірте", - переконаний він.越覉

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-