На Одеській кіностудії - новий директор

На Одеській кіностудії - новий директор

Укрінформ
Директор Одеської кіностудії Андрій Звєрєв, який керував підприємством з червня 2012 року, подав у відставку. Очолив студію в.о. голови правління приватного акціонерного товариства «Одеська кіностудія» Андрій Осипов.

Про це повідомила Укрінформу прес-секретар кіностудії Ольга Щербакова.

"У керівництві Одеської кіностудії відбулися зміни. Андрій Звєрєв, який керував підприємством, 10 січня передав свої повноваження виконувачу обов'язків голови правління ПрАТ "Одеська кіностудія" Андрію Осипову", - зазначила Щербакова.

За її словами, Звєрєв написав заяву за власним бажанням, пояснивши своє рішення завершити професійну діяльність в статусі директора студії кількома причинами: "По-перше, за сімейними обставинами я мушу територіально перебувати в Києві. По-друге, освоюю нову професію продюсера і сподіваюся на самостійне "плавання". По-третє, у складі акціонерів ПрАТ відбулися зміни: основним серед приватних акціонерів став Олександр Ткаченко (генеральний директор групи компаній "1+1"), і управляти студією буде його команда. Однак я радий, що виконав всі поставлені переді мною завдання".

Зараз на кіностудії, за словами Звєрєва, "є кваліфікований технічний персонал, що працює на сучасній техніці, яка може забезпечити кіновиробництво високопрофесійного рівня".

У 2016 році Одеська кіностудія спільно з державою і київським продюсерським центром «Інсайт-Медіа» зняла три повнометражні фільми: "Червоний", "Зрадник" (робоча назва "Операція Марконі") і "Таразі" (про Тараса Шевченка). У цих фільмів вже закінчені знімальні періоди, всі стрічки знаходяться в стані постпродакшна.

Одеська кіностудія стала лауреатом щорічного рейтингу "Народне визнання 2016" - за підтримку дитячого кінематографа і створення фестивалю NEXT, єдиного в Україні конкурсного форуму ігрового, документального та анімаційного кіно для дітей та підлітків. "Президентом і автором фестивалю є Звєрєв", - уточнила Щербакова.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-