Кириленко вважає, що в Україну потрібно повернути прах Бандери та Петлюри

Кириленко вважає, що в Україну потрібно повернути прах Бандери та Петлюри

2131
Укрінформ
Ситуація навколо поховання видатного українського поета Олександра Олеся гостро ставить питання створення Національного пантеону та перенесення в Україну праху провідників українського визвольного руху.

Таку думку висловив віце-прем'єр-міністр В'ячеслав Кириленко на своїй сторінці у Twitter.

"Сумна історія з Олесем знову ставить у порядок денний створення Національного пантеону. Треба повернути в Україну Петлюру, Бандеру, Коновальця", - написав він.

Урядовець додав, що майбутній Національний пантеон має "обов'язково поєднати у собі пам'ять про героїв визвольних змагань та наших сучасників - героїв АТО".

Як повідомлялося, останки відомого українського поета Олександра Олеся, який похований у Чехії, були примусово ексгумовані. За інформацією МЗС України, останки Олеся та його дружини після ексгумації були переміщені до депозитарію Ольшанського кладовища. 

Спадкоємці письменника вже дали згоду на перепоховання праху свого відомого предка в Україні.

Могила лідера українських націоналістів Степана Бандери розташована у Мюнхені. Голова Проводу українських націоналістів Євген Коновалець похований на цвинтарі Кросвейк у Роттердамі. Організатор українських збройних сил Симон Петлюра знайшов свій останній спочинок на кладовищі Монпарнас у Парижі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-