Відреставрований

Відреставрований "Птах з чорною ознакою" вшанує пам'ять Миколайчука

Укрінформ
Вечір до 75-річчя від дня народження Івана Миколайчука та показ відреставрованої версії кіношедевра Юрія Іллєнка "Білий птах з чорною ознакою" відбудеться у Києві.

Про це Укрінформу повідомили у прес-службі Держкіно.

"Вечір відбудеться 17 червня у кінотеатрі "Україна". Початок о 18:30. А 75 років легенді українського кінематографа Іванові Миколайчуку виповнилося б 15 червня. У його творчому доробку 34 ролі в кіно, 9 сценаріїв та 2 режисерські роботи. Його називали обличчям і душею українського поетичного кіно та аристократом духу. У його особі українська нація отримала позитивного героя, який пробуджував національний дух українців", - наголошується в повідомленні. 

У програмі вечора: показ міні-фільму про Івана Миколайчука, виступи Михайла Іллєнка, Лариси Кадочнікової, Юрія Гармаша, Романа Балаяна, Ади Роговцевої та інших відомих діячів кіно, показ відреставрованої версії кінострічки "Білий птах з чорною ознакою".

Кінострічка відреставрована коштом мецената Олега Павлюченкова спільно з Держкіно на знак пошани до великого українця Івана Миколайчука, а також до 45-річчя з моменту її виходу на екрани.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-