SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight Послом ООН стала пташка з Angry birds - 19.03.2016 16:00 — Новини Укрінформ
Послом ООН стала пташка з Angry birds

Послом ООН стала пташка з Angry birds

Фото
1246
Ukrinform
Персонаж популярної гри і знятого за її мотивами мультфільму Angry birds став почесним послом ООН з навколишнього середовища.

Символічна церемонія выдбулася у штаб-квартирі ООН напередодні Всесвітнього дня щастя, що відзначається 20 березня, повідомляє Foxnews.

"Організація Об'єднаних Націй застосувала незвичайний підхід, щоб залучити молодь до боротьби зі зміною клімату - привернула Червоного (Red) з відеогри "Angry Birds", - йдеться у повідомленні.

Генеральний секретар ООН Пан Гі Мун одягнув на мультиплікаційного персонажа стрічку "Почесний посол ООН".

"Angry birds розважили мільйони людей у світі і тепер роблять світ кращим", - заявив генсек.

Програма розвитку ООН (ПРООН) та Фонд ООН розраховують, що кампанія набуде світового масштабу. Для участі необхідно публікувати у соціальних мережах фотографії і повідомлення з хештегом #AngryBirdsHappyPlanet, що свідчать про збереження природи: використання продукції після вторинної переробки, користування громадським транспортом, економне використання води.

"Ніщо так не радує злих пташок, як здорова планета", - сказав продюсер мультиплікаційної стрічки Джон Коен.

Angry Birds ООН


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-