Мінкульт відродив кримський літературний конкурс. Тепер він всеукраїнський

Мінкульт відродив кримський літературний конкурс. Тепер він всеукраїнський

1203
Ukrinform
Всекримський конкурс учнівської та студентської молоді, присвячений творчості Лесі Українки, відроджується на всеукраїнському рівні.

Про це повідомляє прес-служба Мінкульту.

"Міністерство культури України разом з ГО Педагогічний центр "Академія" ініціюють відродження та розвиток на Всеукраїнському рівні ХІІ Всекримського конкурсу учнівської та студентської творчості "Змагаймось за нове життя!", присвяченого творчості Лесі Українки. Цей конкурс впродовж 11 років проводився в АР Крим в Ялтинському музеї Лесі Українки до дня її народження 25 лютого. Цьогоріч до участі у конкурсі запрошуються учні загальноосвітніх та мистецьких навчальних закладів, учні та студенти навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації з усієї України, а також представники закордонних українців", - ідеться у повідомленні.

Конкурс проводиться як творче змагання учнівської та студентської молоді за номінаціями: "декламація", "вокал", "інсценізація", "малюнок", "твір", "науково-пошукова робота", "аудіовізуальний твір". Мова конкурсу - українська, декламування також мовами народів Криму (кримськотатарська, грецька, болгарська, вірменська тощо).

Мистецька акція проходитиме у три етапи. Перший, регіональний, відбудеться у районних центрах і містах обласного підпорядкування до 20 лютого. Він визначить переможців (1, 2, 3 місця) у кожній номінації згідно з віковою категорією, роботи переможців надсилаються до Полтави; Другий, відбірковий, пройде 27 лютого в Полтаві очно та в онлайн- режимі (номінації "декламація", "інсценізація", "вокал"). Для участі у відбірковому турі можна подавати CD, DVD із записом виконання одного із творів Лесі Українки. Фінальний етап відбудеться 19 березня в Києві.

Довідка. Всекримський конкурс учнівської та студентської творчості за підтримки Марії Фішер-Слиж "Змагаймось за нове життя!" започатковано в 2004 році. Ініціатор і меценат конкурсу - відома громадська діячка Марія Фішер-Слиж (Торонто, Канада). 

Фото: personalnij-sajt-uchitelya20.webnode.com.ua

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>