У НСЖУ обговорюють ризики та небезпеку в роботі журналістів окупованого Криму

У НСЖУ обговорюють ризики та небезпеку в роботі журналістів окупованого Криму

Укрінформ
Громадянська журналістика як нове явище в окупованому Криму стала темою обговорення у Національній спілці журналістів України.

Як передає кореспондент Укрінформу, вебінар «Громадянські журналісти важливі! Несвобода слова в Криму» є фінальною частиною онлайн-курсу для журналістів «У фокусі – Крим» і розповідає про досвід та методику висвітлення проблем окупованого українського півострова.

«Громадянська журналістика стала новим явищем на території Криму, реакцією суспільства на відсутність незалежної журналістики на півострові. Але російська влада переслідує кримськотатарських громадянських журналістів, 10 із них перебувають за ґратами за кримінальними обвинуваченнями. Ще п’ятеро громадянських журналістів – під адміністративним арештом», – зауважив голова НСЖУ Сергій Томіленко.

Серед спікерів онлайн-зустрічі солідарності з колегами – голова правління Центру прав людини ZMINA Тетяна Печончик, журналістки і правозахисниці Муміне Салієва, Лутфіє Зудієва, перша секретар НСЖУ Ліна Кущ.

Cвоє слово на підтримку колег скаже кримський журналіст, оглядач сайту Крим.Реалії Микола Семена, який був незаконно засуджений «судом» на окупованому півострові і наразі зміг виїхати звідти до Києва.

Онлайн-курс для журналістів «У фокусі – Крим» реалізує Національна спілка журналістів України у партнерстві з Європейською федерацією журналістів.

Вебінар проводиться у партнерстві з: факультетом журналістики, реклами та видавничої справи Одеського національного університету імені І.І. Мечникова (ОНУ), кафедрою журналістики Харківської державної академії культури, кафедрою інформаційної діяльності та медіакомунікацій Національного університету «Одеська політехніка», кафедрою журналістики Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка, факультетом журналістики Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука (Рівне) – загалом 26 представників університетів і кафедр.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-