Ми будемо боротися до останньої краплі крові за Крим — Марина Порошенко

Ми будемо боротися до останньої краплі крові за Крим — Марина Порошенко

Укрінформ
Марина Порошенко запевнила кримських татар, що вся Україна солідарна з ними і разом з ними зробить все, щоб в найближчому майбутньому повернути Крим в Україну.

Про це перша леді сказала в ефірі ATR.

«Я разом з вами переживаю, плачу, засмучуюсь і молю Бога за те, щоб всі ті безчинства, все те зло, яке звалилося зараз на вас, закінчилося в найближчому майбутньому. І ми будемо робити все необхідне для того, щоб об'єднати всі наші зусилля, всі наші можливості. Щоб повернути синів додому, щоб об'єднати родини, щоб ті кримські татари, які зараз вимушено не можуть повернутися до себе додому в Крим, змогли обійняти своїх рідних і близьких. І далі створювати свій, такий вистражданий, такий облитий сльозами, кров'ю і потом будинок. І ми всі разом солідарні і будемо боротися до останньої краплі крові, щоб зробити це реальністю в найближчому майбутньому», - сказала Марина Порошенко.

Читайте також: Стара політсила намагається взяти реванш — Марина Порошенко

Перша леді також розповіла, що у неї багато друзів серед кримських татар. «У мене дуже багато друзів серед кримських татар. Це справжні, чесні, принципові люди. Можливо, завдяки їм, я зрозуміла душу і розкрила для себе весь кримськотатарський народ, який полюбила і сприйняла, як близьких і рідних людей», - сказала вона.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-