Roshen заявляє, що його цукерки у Криму - небезпечні для здоров’я

Roshen заявляє, що його цукерки у Криму - небезпечні для здоров’я

2420
Ukrinform
У кондитерській корпорації Roshen вкотре запевняють, що будь-яка продукція компанії, яка може виявитися в продажу на території тимчасово окупованого Криму, буде не придатною до вживання із терміном придатності до початку 2018 року.

Про це йдеться у відкритому листі корпорації

"Звертаємось до українців, які мешкають в анексованому та окупованому Криму. Будь-яка продукція кондитерської корпорації Roshen, яка може виявитися у продажі в Криму, не придатна до споживання. Термін придатності такої продукції закінчився щонайменше на початку 2018 року, відповідно вона може бути небезпечна для здоров’я", - ідеться в повідомленні.

Як розповіли у Roshen, остання продукція на Липецькій фабриці (РФ) була випущена у першому кварталі 2017 року й з того часу на фабриці нічого не виготовляється.

Крім того, зазначається, що з 1 квітня 2017 року на Липецькій фабриці було повністю зупинене виробництво.

Також у корпорації зауважили, що свою діяльність зупинив і торговий дім та склад готової продукції, а потужності фабрики законсервовані, персонал скорочено.

"Жодне інше підприємство Roshen не виробляло і не виробляє цукерки з російськими етикетками", - підкреслили у Roshen.

Читайте також: Порошенко каже, не має бізнесу в Росії: Липецька фабрика - закрита

Водночас у корпорації додали, що для продукції Roshen, виробленої в Україні, доступ на російський ринок закритий ще з 2013 року.

"Ми розуміємо, що при підготовці сюжетів, які стосуються Roshen, деякі українські ЗМІ можуть... застосовувати маніпулятивні прийоми та подавати неперевірену, недостовірну інформацію, прикладом цього є сюжет, який вийшов на одному з українських каналів 2 жовтня. Тому аби не збирати прострочені цукерки та не розповсюджувати фейкову інформацію, журналістам варто поїхати до російського Липецька і на власні очі переконатися, що ця фабрика не працює", - закликали в Roshen.

Раніше один із українських телеканалів показав сюжет, у якому йшлося про те, що цукерки з липецької фабрики "Рошен" наразі вільно продаються в анексованому Криму.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>