Кримський

Кримський "суд" відмовив Балуху в умовно-достроковому звільненні

Укрінформ
"Верховний суд" Криму після розгляду апеляції, поданої захистом Володимира Балуха, не задовольнив клопотання захисту і залишив у силі постанову Залізничного районного "суду" Сімферополя, який раніше відмовив Балуху в умовно-достроковому звільненні.

Про це в Facebook повідомляє "Кримська солідарність".

"Суд не задовольнив вимогу сторони захисту, і залишив рішення Роздольненського районного суду без змін. Судове засідання закінчилося", - повідомляє "Кримська солідарність".

За їхніми даними, в ході засідання, в якому Балух брав участь по відеозв'язку, українець перебив виступ "прокурора", назвавши судове засідання «фарсом», і відмовився брати в ньому участь. Суддя відключив відеозв'язок з обвинуваченим.

Як повідомлялося, у понеділок вранці "Верховний суд" в Сімферополі приступив до розгляду апеляції захисту Балуха, в якій адвокат Ольга Дінзе просила задовольнити скаргу на постанову Залізничного районного суду Сімферополя про припинення провадження за клопотанням на умовно-дострокове звільнення Володимира Балуха, а також скасувати попередню постанову Роздольненського районного суду.

Український патріот Володимир Балух знаходиться за ґратами в окупованому Криму вже 1 рік і 9 місяців.

Під час подій на Майдані в Києві Балух на своєму будинку в кримському селі Сріблянка встановив прапор України. Після окупації півострова українець не зняв прапор, через що російська влада почала його переслідувати. З квітня 2015 у Балуха були проведені незаконні обшуки, під час яких з даху його будинку зняли прапор України.

Читайте також: В окупованому Криму "суд" розглядає апеляцію Балуха

Балуха ФСБ Росії затримала 8 грудня 2016 року. Співробітники ФСБ стверджували, що знайшли на горищі його будинку 90 патронів і кілька тротилових шашок. "Суд" засудив українця до 5 років колонії загального режиму і штрафу в 10 тисяч рублів (приблизно 4 тис. гривень) за сукупності двох кримінальних справ. У своєму останньому слові Балух заявив про політичний мотив його кримінальної справи.

Балух продовжує безстрокове голодування, яке він оголосив 19 березня 2018 року. Мати Балуха 9 серпня побувала на побаченні з сином в ізоляторі. Вона розповіла, що син сильно схуд і виглядає дуже погано.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-