Викиди

Викиди "Титану": на материкову Україну виїхали 59 кримчан

Укрінформ
Унаслідок викиду хімікатів в анексованому Криму на материкову частину України виїхало 59 осіб.

КПВВ "Чаплинка" та "Каланчак" продовжує  в спрощеному порядку оформлювати людей,які їдуть з тимчасово окупованого Криму на материкову Україну.

Про це в коментарі кореспонденту Укрінформу повідомив помічник голови Держприкордонслужби Олег Слободян.

"На КПВВ "Чаплинка" та "Каланчак" за вихідні прикордонники в спрощеному порядку надали можливість перетнути КПВВ  на в'їзд на материкову Україну 59 особам - це як діти, так і громадяни різного віку. Сьогодні зранку знову були  випадки, коли громадяни з окупованого півострову їхали на материкову Україну, саме на цих тимчасово закритих КПВВ", - зазначив він.

Слободян уточнив, що КПВВ "Чаплинка" та "Каланчак" продовжують працювати в обмеженому режимі та оформлювати громадян в напрямку з окупованого Криму на материкову Україну.

"Що стосується КПВВ "Чонгар", то він працює в штатному режимі, але там немає великого навантаження, немає скупчення автотранспорту. Все в спокійному буденному режимі", - додав представник ДПСУ.

Раніше помічник голови Держприкордонслужби Олег Слободян розповів, що через шкідливі викиди в Криму за медичною допомогою звернувся 61 прикордонник. З них п'ятеро госпіталізовані і проходять детальне медичне обстеження в Одесі, іншим надано медичну допомогу, і вони повернулися до виконання своїх службових обов'язків.

Читайте також: З окупованого Криму на Херсонщину виїхали 45 осіб для отримання меддопомоги

У ніч на 24 серпня 2018 року в окупованому Росією Криму, в місті Армянськ, де знаходиться завод "Титан", сталися викиди невідомої отруйної речовини. 

Також на Херсонщині було зафіксовано хімічне забруднення через викиди із заводу "Титан". 

Згодом кримський "Титан" призупинив свою роботу, а з Армянська вивезли всіх дітей шкільного та дошкільного віку.

6 вересня влада Херсонщини прийняла рішення евакуювати дітей із населених пунктів Каланчацького і Чаплинського районів, які знаходяться у зоні впливу виробничої діяльності кримського заводу "Титан", а також провести оздоровлення цих дітей в дитячих оздоровчих таборах області.

Крім того, тимчасово зупинено роботу КПП "Каланчак" та "Чаплинка" на кордоні з Кримом.

Президент Петро Порошенко заявив 6 вересня на засіданні РНБО, що викид на заводі "Титан" в Армянську стався через те, що внаслідок тренувань російських військових були зруйновані екологічні захисні механізми.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-