Росія не дозволила Денісовій навіть розмову з Сенцовим по скайпу

Росія не дозволила Денісовій навіть розмову з Сенцовим по скайпу

947
Укрінформ
На сьогодні з боку РФ йде затягування процесу погодження “дорожньої карти” візитів до  ув'язнених.

Про це український омбудсмен Людмила Денісова заявила в ефірі телеканалу “112 Україна”. Вона нагадала, що їй знову не вдалося відвідати незаконно ув'язненого в Росії українського режисера Олега Сенцова, повідомляє кореспондент Укрінформу.

 “Сьогодні рішення керівництва Москалькової було, на жаль, негативним. Відбулося те, що відбулося, ми знову зустрілися і стали далі обговорювати можливі інші варіанти наших відвідувань наших громадян”, - додала Денісова

Вона зазначила, що пропонувала навіть проведення скайп-конференції з Сенцовим, щоб переконатися, що з ним все нормально, і донести це українцям, Президенту Петру Порошенку і міжнародній спільноті, “і що ми можемо рухатися далі, відвідувати наших ув’язнених, поки все-таки дозволять відвідати Олега Сенцова". 

“Москалькова подзвонила своєму керівнику, він сказав, що ще комусь подзвонить... В результаті ніякої пропозиції не було погоджено, увесь час йшла відмова”, - додала омбудсмен. 

Вона також нагадала, що звернулася листом до Москалькової з проханням посприяти візитам до Балуха, Клиха, Сенцова, Кольченка. “Цей лист ми їй відвезли, вона вже зареєструвала і сказала, що пішла погоджувати цей лист у свого керівництва. Я поки що залишаюся на території РФ і очікую чергової відповіді”, - додала Денісова.

На запитання, чому, на її думку, домовленості про візити не виконуються, Денісова відповіла, що це робиться, можливо, для того, щоб “затягнути процес”.

“Скоріш за все, напевно, затягнути процес. Іде чемпіонат по футболу. Якщо я поїду до Сенцова, я ж обов'язково скажу правду, як є, і можливо, ця правда буде не дуже хорошою. На сьогодні йде затягування процесу про погодження “дорожньої карти” наших візитів. Синхронних, або один за одним — все, одно, але йде затягування”, - уточнила Денісова. 

Читайте також: Очевидно, що Сенцов не буде звертатися до Путіна - Геращенко

Як повідомляв Укрінформ, 19 червня Денісова знову не змогла відвідати незаконно ув'язненого в Росії українського режисера Сенцова через перепони з боку російської сторони.

Денісова повідомила, що знову звернулась до російського омбудсмена Тетяни Москалькової з проханням посприяти візиту до Балуха, Сенцова, Кольченка та Клиха з метою моніторингу дотримання їх права на належну медичну допомогу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-