Архієпископу Клименту відмовили у зустрічі з Сенцовим - адвокат

Архієпископу Клименту відмовили у зустрічі з Сенцовим - адвокат

Укрінформ
Архієпископ Климент отримав відмову від колонії у зустрічі з ув'язненим в Росії українським режисером Олегом Сенцовим.

Про це з посиланням на інформацію від адвоката Дмитра Дінзе заявила екс-адвокат Сенцова на стадії судового розгляду справи Ольга Дінзе під час прес-конференції, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Зустріч не відбулася, оскільки згідно з російським законодавством таку зустріч можуть допустити з представниками релігійних організацій, які зареєстровані на території РФ. Климент знає цю ситуацію, і він вже отримав відмову в зустрічі від колонії, але має намір боротися до кінця за зустріч", - заявила вона.

Також Дінзе повідомила, що ув'язненого режисера нещодавно відвозили на обстеження до цивільної лікарні і зауважила, що це не є поширеною для колонії практикою. Під час обстеження лікарі підтвердили різке погіршення стану здоров'я Сенцова, і якщо він знепритомніє, лікарі застосують насильне годування через крапельниці.

Як повідомляв Укрінформ, цього тижня лікар колонії планує вирішити питання щодо примусового годування Сенцова.

Читайте також: Питання з примусовим годуванням Сенцова вирішать вже цього тижня - адвокат

Як відомо, український режисер Олег Сенцов був засуджений російським судом до 20 років на підставі сфальсифікованих звинувачень. 14 травня він оголосив безстрокове голодування з вимогою звільнення всіх українських політв'язнів. 24 травня оголосив голодування ув'язнений в РФ український солдат Олександр Шумков, а 31 травня - Олександр Кольченко, засуджений в одній справі з Сенцовим.

4 травня повідомлялося, що адвокат Сенцова Дмитро Дінзе прилетів у Якутію в місто Лабитнангі для зустрічі зі своїм підзахисним.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-