Обшуки в Криму: до Мустафаєва та Смаїлова не пустили адвокатів

Обшуки в Криму: до Мустафаєва та Смаїлова не пустили адвокатів

740
Ukrinform
В окупованому Криму під час сьогоднішніх ранкових обшуків у будинках активіста Сервера Мустафаєва, якого вже відвезли у Сімферополь, і Едема Смаїлова до них не допустили адвокатів.

Про це у Facebook повідомляє "Кримська солідарність".

"Обшук у будинку Едема Смаїлова триває. Активіста "Кримської солідарності" Сервера Мустафаєва відвезли у Сімферополь. За попередніми даними, в УФСБ на бульварі Франка" - повідомляє "Кримська солідарність".

За словами адвоката Еміля Курбедінова, він надіслав у так звану прокуратуру Криму заяву в зв'язку з неможливістю надання правової допомоги підзахисному Мустафаєву.

"У будинку знаходяться пенсіонери і малолітні діти. Порушуючи КПК РФ, я, як адвокат Мустафаєва С.Р., не був допущений до свого довірителя за місцем проведення обшуку (інших слідчих заходів) співробітниками (імовірно) Центру з протидії екстремізму і ФСБ, що є істотним порушенням прав на захист. Прошу провести відповідну перевірку щодо викладених вище фактів і вжити заходів прокурорського реагування", - йдеться в заяві Курбедінова.

Аналогічну заяву в "прокуратуру" надіслав адвокат Айдер Азаматов.

"Знаходжуся біля будинку мого підзахисного Смаїлова Едема, с. Долинне. Попросив, щоб слідчий вийшов до мене і пояснив причину мого недопуску, отримав відповідь - він зайнятий, він пише. ... Коротко кажучи, людину навіть позбавили права на захист у той момент, коли вона одна у присутності великої кількості правоохоронців і під величезним психологічним тиском", - говорить Азаматов.

Читайте також: В окупованому Криму проходять обшуки в активістів «Кримської солідарності»

Як повідомляв Укрінформ, у понеділок в окупованому Криму силовики провели обшуки у трьох кримських татар - Сервера Мустафаєва, Едема Смаїлова і Мусліма (прізвище уточнюється). Інформація щодо третього обшуку, за даними "Кримської солідарності" не підтверджується.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-