Окупаційна влада Криму збирається "відписати" Тузлу Росії

Окупаційна влада Криму збирається "відписати" Тузлу Росії

923
Ukrinform
Так званий уряд Криму, підконтрольний Кремлю, має намір передати земельну ділянку, розташовану на Тузлинській косі в Керченській протоці, у власність Росії.

Відповідний проект розпорядження оприлюднено на сайті "уряду" Криму, повідомляє "Крим.Реаліі".

«Здійснити безоплатну передачу з власності Криму в федеральну власність земельної ділянки площею 6530 кв. метрів з видом дозволеного використання земельної ділянки - транспорт, розташованої за адресою: Республіка Крим, Керч, Коса Тузла», - йдеться в документі.

За даними кримських ЗМІ, "розпорядження" буде розглянуто на засіданні "уряду" Криму 17 квітня.

Читайте також: Омелян: на компанії–будівельники Керченського моста чекають санкції

Як повідомлялося, в листопаді 2017 року будівельники Керченського моста з'єднали автодорожніми прольотами острів Тузла і тузлинську косу, яка колись повністю примикала до Таманського півострова, проте у 1920-х роках минулого століття від неї відокремився острів Тузла.

У 2003 році відбувся українсько-російський конфлікт, викликаний будівництвом росіянами дамби з боку Таманського півострова, який став причиною кризи в російсько-українських відносинах. Суперечки навколо приналежності острова призвели до того, що Тузла отримала в Україні статус режимної зони. На думку деяких аналітиків, будівництво дамби Росією мало на меті чинити тиск на Україну з метою врегулювання статусу Керченської протоки та Азовського моря.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>