Українцям із Криму можуть врахувати стаж, зароблений на окупованій території - Рева - 09.06.2017 15:22 — Новини Укрінформ
Українцям із Криму можуть врахувати стаж, зароблений на окупованій території - Рева

Українцям із Криму можуть врахувати стаж, зароблений на окупованій території - Рева

3285
Ukrinform
Міністр соцполітики Андрій Рева не виключає, що у разі переїзду громадянина з Криму на підконтрольну Україні територію, отриманий ним трудовий стаж на окупованій території враховуватиметься при нарахуванні пенсії.

Про це він заявив під час зустрічі з регіональними ЗМІ на тему "Урядова пенсійна реформа: відновлення соціальної справедливості", повідомляє кореспондент Укрінформу.

"У нас є закон про окуповані території. Крим у нас вважається окупованою територією. За законом, відповідальність за соціальний захист людей, у тому числі громадян України, які знаходяться на окупованій території, несе держава-окупант. Водночас, якщо людина переїжджає на територію, підконтрольну Україні, вона має право на пенсійне забезпечення за законами України. Як бути з тим стажем, який вона отримала в Криму? Діє угода СНД, і по цій угоді ми можемо врахувати той стаж, який вона там мала", - зазначив урядовець.

Він пояснив, що для підтвердження стажу, отриманого на окупованій території Україна повинна буде звернутися до держави-окупанта. При цьому Рева нагадав, що дипломатичні відносини з Росією Україна не розривала.

"Людина не винна, що її окупували.... Цей стаж для неї не пропаде", - підкреслив міністр.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>