Окупанти засудили кримського татарина Зейтуллаєва до 12 років

Окупанти засудили кримського татарина Зейтуллаєва до 12 років

Укрінформ
Російський суд засудив фігуранта "справи Хізб ут-Тахрір" до 12 років колонії суворого режиму.

Про це у Facebook повідомив російський активіст Владислав Рязанцев.

«Північно-кавказький окружний військовий суд засудив до 12 років колонії суворого режиму кримського татарина Руслана Зейтуллаєва, обвинуваченого в організації в Криму осередка "Хізб ут-Тахрір". Підтримати Зейтуллаєва прийшли більше ніж 20 осіб», - написав Рязанцев.

Пославшись на адвоката Едема Семедляєва, він повідомив, що сьогодні Руслан Зейтуллаєв припиняє голодування, яке тримав 22 дні.

Як повідомлялося, 18 квітня в Україні зачалася онлайн-акція на підтримку Руслана Зейтуллаєва, який 4 квітня оголосив голодування, вимагаючи припинити політичні репресії проти кримських татар, передати всіх незаконно увязнених на материкову Україну і допустити до нього українського консула. Проти нього сфабриковали кримінальну справу із обвинуваченням в тероризмі і назвали «організатором осередка "Хізб ут-Тахрір". Зейтуллаєв засуджений військовим судом до семи років колонії. Проте Верховний суд РФ визнав покарання недостатнім і відправив сфабриковане провадження на перегляд до суду Ростова-на-Дону. Товариство "Меморіал" визнало його політв'язнем.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-