Справа Хізб ут-Тахрір

28 вересня 2021

27 вересня 2021


У колонії РФ кримського політв'язня Абдуллаєва поставили на профоблік як «схильного до екстремізму»

Політв'язень із Криму Узеїр Абдуллаєв, який засуджений до 12,5 років позбавлення волі та утримується в колонії міста Салавата (РФ), поставлений на профілактичний облік як "схильний до екстремізму, втечі та нападу на співробітників ФСВП".

23 вересня 2021

20 вересня 2021

14 вересня 2021

09 вересня 2021


На захист фігурантів «третьої Бахчисарайської справи» вже стали 55 свідків

У Південному окружному військовому суді Ростова-на-Дону на черговому засіданні стосовно фігурантів третьої бахчисарайської групи «справи Хізб ут-Тахрір» допитали ще чотирьох свідків захисту. Загальна кількість свідків, які позитивно характеризують підсудних, досягла 55.

08 вересня 2021

07 вересня 2021

06 вересня 2021

03 вересня 2021


«Друга сімферопольська справа»: засекречений свідок не просив ФСБ приховувати його дані

Південний окружний військовий суд у Ростові-на-Дону вкотре відмовився оприлюднити ім'я «секретного свідка», що дає свідчення у «другій сімферопольській справі», хоча сам свідок не писав заяву до органів ФСБ про приховування його даних.

01 вересня 2021


Російський суд продовжив на три місяці арешт п'ятьом кримськотатарським активістам

Південний окружний військовий суд у Ростові-на-Дону продовжив на три місяці арешт фігурантам другої сімферопольської групи "справи Хізб ут-Тахрір" - Сейтвелі Сейтабдієву, Акіму Бекірову, Рустему Сейтхалілову, Асану Янікову й Ескендеру Сулейманову.

30 серпня 2021

24 серпня 2021

19 серпня 2021


Суд у РФ залишив у силі запобіжний захід фігурантам «третьої бахчисарайської групи»

Апеляційний військовий суд у м. Власіха (РФ) залишив у силі арешт на два місяці фігурантам справи "третьої бахчисарайської групи Хізб ут-Тахрір" Рустему Сейтмеметову, Осману і Сейтумеру Сейтумеровим.

18 серпня 2021

17 серпня 2021


Прокуратура АРК нагадала про справи за переслідування кримських татар

Прокуратура АР Крим зреагувала на вирок фігурантам алуштинської "справи Хізб ут-Тахрір" і нагадала, що в Україні відкрито низку кримінальних справ за фактами незаконного переслідування кримських татар.

16 серпня 2021


Україна висловила протест через вирок російського суду чотирьом кримським татарам

МЗС України висловлює рішучий протест у зв’язку із неправомірним рішенням Південного окружного військового суду РФ від 16 серпня про засудження чотирьох громадян України Руслана Нагаєва, Ленура Халілова, Руслана Месутова та Ельдара Кантімірова у справі «Алуштинської групи Хізб ут-Тахрір».


У Криму проходить флешмоб на підтримку фігурантів «алуштинської групи справи Хізб ут-Тахрір»

В окупованому Криму проходить онлайн-флешмоб на підтримку чотирьох фігурантів так званої алуштинської групи «справи Хізб ут-Тахрір», яким 16 серпня російський суд повинен оголосити вирок.

13 серпня 2021


Російський суд у понеділок оголосить вирок чотирьом фігурантам «алуштинської групи»

У Південному окружному військовому суді Ростова-на-Дону пройшло заключне слухання алуштинської групи «справи Хізб ут-Тахрір», фігурантів якої звинувачують в «організації та участі в терористичній діяльності на території Криму». У понеділок суд оголосить їм вирок.

12 серпня 2021

11 серпня 2021


Адвокат розповіла про стан госпіталізованого з пневмонією політв'язня Муратова

У РФ лікарі відомчої туберкульозної лікарні Федеральної служби виконання покарань назвали задовільним стан обвинуваченого у «справі Хізб ут-Тахрір» Зекір'ї Муратова, госпіталізованого з пневмонією, незважаючи на те, що він періодично перебуває під кисневою маскою.


На суді РФ у справі кримськотатарського активіста Зіядінова допитали співробітника ФСБ

У Південному окружному військовому суді Ростова-на-Дону провели допит співробітника ФСБ, який повідомив, що для "повалення державного ладу РФ" кримський татарин Еміль Зіядінов "підшукав лише одного громадянина", а зброї та вибухівки в його будинку виявлено не було.

09 серпня 2021

05 серпня 2021

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-