Справа Хізб ут-Тахрір

17 січня 2019

Фігурантам "справи Хізб ут-Тахрір" відмовили в апеляції

В окупованому Криму завершився "суд" стосовно фігурантів другої бахчисарайської групи "Хізб ут-Тахрір" Мемета Бєлялова, Сейрана Салієва і Марлена Асанова — усім трьом відмовлено в апеляції рішення на продовження арешту до 9 лютого 2019 року.

28 грудня 2018

24 грудня 2018

Український консул назвав незаконним вирок фігурантам справи "Хізб ут-Тахрір"

Український консул Тарас Малишевський назвав незаконним винесення російським судом вироку фігурантам справи «Хізб ут-Тахрір» Енверу Мамутову, Руслану Абільтарову, Ремзі Меметову і Зеврі Абсеітову.

Син фігуранта "справи Хізб ут-Тахрір" записав звернення перед винесенням вироку

Син фігуранта бахчисарайської справи "Хізб ут-Тахрір" Ремзі Меметова, координатор "Кримської солідарності" Ділявер Меметов записав відеозвернення, в якому відкинув всі звинувачення проти свого батька та інших підсудних у цій справі.

22 грудня 2018

"Суд" у Ростові через два дні оголосить вирок у "справі Хізб ут-Тахрір"

Північно-Кавказький окружний військовий суд у Ростові 24 грудня 2018 року оголосить вирок фігурантам справи "Хізб ут-Тахрір" (перша бахчисарайська група). У зв'язку з цим громадська організація "Кримська солідарність" запустила флешмоб "Мусульмани - не терористи".

Український консул у Росії зустрівся з фігурантом "справи Хізб ут-Тахрір"

Український консул зустрівся в російській колонії з Русланом Зейтуллаєвим. Фігурант "справи Хізб ут-Тахрір", який відбуває покарання в Башкортостані, попросив допомогти щодо питання організації надходження на його адресу листів.

20 грудня 2018

19 грудня 2018

15 грудня 2018

14 грудня 2018

Фігуранта "справи Хізб ут-Тахрір" відправили до психлікарні — адвокат

Фігуранта Бахчисарайської "справи Хізб ут-Тахрір", координатора "Кримської солідарності" Сервера Мустафаєва, який знаходиться під арештом, помістили в психлікарню, щоб "дати висновок про його осудність чи неосудність".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-