Стець розказав, куди

Стець розказав, куди "добиватиме" сигнал з вежі на Чонгарі

Укрінформ
Максимальний радіус поширення радіосигналу з побудованої на Чонгарі радіотелепередавальної станції становитиме 120-130 км.

Про це в інтерв’ю Укрінформу розповів міністр інформаційної політики України Юрій Стець.

"Висота новозбудованої вежі сягає 150 метрів, максимальний радіус поширення радіосигналу – 120-130 км, впевнений прийом складає до 80 км", - повідомив міністр, коментуючи технічні характеристики станції, зведеної у селі Чонгар Генічеського району Херсонської області, що неподалік адмінкордону з окупованим Кримом.

За його словами, сигнал з вежі буде поширюватися на Генічеський та Новотроїцький райони Херсонської області, а також Джанкойський та Красноперекопський райони АР Крим. Також сигнал можна, з певними перешкодами, приймати в Красногвардійському районі, північній частині Білогорського та Сімферопольського районів. 

Стець нагадав, що робота над відновленням мовлення на Крим велася в рамках Комісії з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення при Міністерстві інформаційної політики України разом з Національною радою України з питань телебачення та радіомовлення, Херсонською облдержадміністрацією, Державним комітетом з питань телебачення та радіомовлення та іншими державними інституціями. 

Побудова станції, яка має стати противагою Красноперекопській РТПС, була запланована МІП та Нацрадою ще у травні 2016 року. Протягом року відбувалися прорахунок і міжнародна координація відповідних радіочастот із такими країнами, як Турецька Республіка, Румунія та Молдова.

"Розуміючи всю серйозність проекту, керівництво Херсонської ОДА в досить стислі строки знайшло ділянку, яка підходила під будівництво, та видало розпорядження про оренду землі під неї. Будівництво нової вежі в с.Чонгар стартувало 2 грудня 2016 року. Наразі вежу вже добудовано та розпочалося її тестування. Планується, що повністю станція запрацює вже найближчим часом", - зазначив очільник МІП.

Наступним етапом розвитку чонгарського проекту стане запуск протягом року нових радіостанцій та цифрового телебачення, додав міністр.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-