У Росії проти того, щоб Лутковська відвідала кримські СІЗО

У Росії проти того, щоб Лутковська відвідала кримські СІЗО

Укрінформ
Уповноважений з прав людини в Росії Тетяна Москалькова повідомила, що російський МЗС, органи слідства і ФСВП поки не підтримують візит українського омбудсмена Валерії Лутковської в СІЗО Криму.

Про це повідомляє РИА Новости.

"Питання про відвідування установ органів кримінально-виконавчої системи Лутковської як уповноваженої з прав людини української Ради залежать не від мене, а від відповідних органів кримінально-виконавчої системи, МЗС та органів слідства, якщо мова йде про СІЗО. Я поки що такої підтримки не зустріла", – сказала Москалькова.

Напередодні в офісі українського омбудсмена підтвердили, що Валерія Лутковська продовжує переговори з російською колегою Тетяною Москальковою про відвідування слідчих ізоляторів та пенітенціарних установ в анексованому Криму, однак остаточне рішення російської сторони не прийнято.

Уповноважений з прав людини в Росії Тетяна Москалькова під час поїздки до окупованого Криму в травні поточного року відвідала СІЗО в Сімферополі. Тоді вона заявила, що кримінально-виконавча система на півострові "повністю зруйнована".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-