Стець призначив нового радника з питань Криму

Стець призначив нового радника з питань Криму

Укрінформ
Міністр інформаційної політики України Юрій Стець призначив радником з питань інформаційної політики щодо Криму Юлію Каздобіну - аналітика Українського незалежного центру політичних досліджень.

Про це міністр сказав під час брифінгу в Кабміні, передає кореспондент Укрінформу.

"Юлія Каздобіна - мій новий радник з питань Криму, з питань інформування світу про події, які відбуваються в Криму", - зазначив Стець.

Глава МІП зауважив, що Еміне Джапарову, яка раніше працювала на посаді радника з питань Криму, було призначено першим заступником міністра, тож, за словами Стеця, "настав час, коли те навантаження, яке є, призвело до розуміння, що повинна з'явитися людина, яка буде весь свій час віддавати саме питанню Криму".

Міністр вважає, що призначення Каздобіної серйозно посилить команду Мінінформу, а головними завданнями нового радника буде забезпечення протидії згортанню свободи слова в Криму та поширення українських ЗМІ в кримському інформаційному просторі.

Перший заступник міністра Джапарова в ході брифінгу розповіла, що Каздобіна сфокусується на стратегії інформаційної реінтеграції Криму, яка може бути представлена в кінці цього року.

Новопризначений радник додала, що перші кроки у цьому напрямку вже зроблено: "Ми почали цю роботу, є концепція, як буде виглядати ця стратегія, попередньо вже зібрано команду, яка буде безпосередньо працювати над написанням цієї стратегії. Досягнуто певних домовленостей із донором, який фінансуватиме розробку стратегії".

Інтерв'ю з новим радником Мінінформу Юлією Каздобіною читайте найближчим часом на сайті Укрінформу.

Юлія Каздобіна - аналітик, досліджує російськомовну ідентичність в Україні в контексті конфлікту з Росією, роль волонтерського руху в демократичних перетвореннях, суспільне сприйняття ідеї надання Криму статусу кримськотатарської автономії, питання блокади та економічних санкцій, державної інформаційної політики щодо Криму, тощо. Працювала політичним аналітиком у Посольстві США в Україні. За освітою - політолог та перекладач. Другу освіту - політологічну зі спеціалізацією у міжнародних відносинах - отримала в США. Володіє англійською та німецькою мовами.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-