МЗС Франції: Євросоюз не має дієвого механізму тиску на Москву щодо Криму

МЗС Франції: Євросоюз не має дієвого механізму тиску на Москву щодо Криму

1309
Ukrinform
У Парижі прагматично оцінюють сьогоднішні можливості ЄС щодо повернення анексованого Росією Криму Україні й визнають, що попри наявність чітких принципів проблема полягає у відсутності ефективного механізму тиску на Москву.

Про це під час під час конференції "Україна і ЄС: розуміння взаємних очікувань" у Парижі, заявила директор департаменту Континентальної Європи МЗС Франції Флоранс Манжен, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

"Щодо Криму, то я хотіла би викласти наше бачення. Потрібно визнати і це правда, що (Мінські угоди) не такий самий механізм. Ми європейці не маємо традиційного, оперативного механізму тиску на Російську Федерацію. У цьому і полягає різниця (з Донбасом), тому повернення Криму (Україні) – це питання не принципів, це питання дії", - зазначила французький дипломат, відповідаючи на запитання одного з учасників конференції.

Як повідомляв Укрінформ, у французькій столиці пройшла конференція на тему "Україна і ЄС: розуміння взаємних очікувань". Конференція була організована посольством України у Франції в партнерстві з Німецьким фондом Маршалла  (США) та за сприяння посольств Німеччини та Швеції у Парижі. Участь у двохпанельній конференції взяли шведські, німецькі, українські, американські дипломати, провідні експерти та журналісти.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-