Прокуратура відкрила справу через незаконну заборону Меджлісу

Прокуратура відкрила справу через незаконну заборону Меджлісу

839
Ukrinform
Прокуратура Автономної Республіки Крим розпочала кримінальне провадження за фактами незаконної заборони діяльності Меджлісу окупаційною владою.

Про це інформує прес-служба ГПУ.

"Встановлено, що так званий прокурор Республіки Крим Поклонська Н. подала до незаконно створеного Верховного суду Республіки Крим позов про заборону діяльності об’єднання "Меджліс кримськотатарського народу", а 12.04.2016 винесла протиправне рішення про зупинення його діяльності", йдеться у повідомленні.

У подальшому, зазначається, розглянувши позов, колегія суддів незаконно створеного "Верховного суду Республіки Крим" під головуванням Терентьєвої Н. визнала об'єднання "Меджліс кримськотатарського народу" екстремістською організацією та заборонила його діяльність на території півострова.

"Ці дії є незаконними оскільки законом України "Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України" чітко визначено, що тимчасово окупована територія України є невід'ємною частиною території України, на яку поширюється дія Конституції та законів України", - зазначили у відомстві.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-