Першою заступницею Стеця стала журналістка ATR

Першою заступницею Стеця стала журналістка ATR

903
Ukrinform
Під час засідання Кабінету міністрів України 20 квітня було ухвалено рішення призначити Еміне Джеппар першим заступником міністра інформаційної політики України.

Про це повідомляє міністр інформполітики Юрій Стець у Фейсбуці.

«Тема Криму та кримських татар залишатиметься пріоритетною в роботі відомства. Дуже важливим сьогодні є те, що в законодавчій і у виконавчій гілці влади з’являються представники кримськотатарського народу», - зазначив міністр.

Як зазначається, пропозицію обійняти посаду було погоджено з боку Меджлісу як представницького органу кримських татар.

«Це також було узгоджено із Уповноваженим Президента України з питань кримськотатарського народу Мустафою Джемілєвим, якого я знаю з дитинства та думка якого для мене є цінною. Я так само буду продовжувати вести питання Криму. Також до моїх обов’язків буде додано питання євроінтеграції, представницькі функції міністерства та інше», - прокоментувала Еміне Джеппар.

Еміне Джеппар - журналіст, продюсер, громадський діяч. Була помічником з питань національних меншин в службі Першого віце-прем'єр-міністра з гуманітарних питань (на громадських засадах); аташе по посаді третього секретаря відділу соціально - гуманітарних питань Департаменту культурного та гуманітарного співробітництва МЗС України; ведуча та автор ряду програм на кримськотатарському телеканалі ATR.

Нагадаємо, що з жовтня 2015 року Еміне Джеппар була призначена радником міністра з інформаційної політики щодо Криму. Ключовими завданнями на посаді радника в Еміне Джеппар були консолідація суспільної думки щодо Криму, підтримка кримської теми в інформаційному дискурсі в Україні та за кордоном.

Перший заступник міністра інформаційної політики України розпочне свою роботу з моменту оприлюднення рішення Кабінету міністрів України.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-