Прикордонники взяли у полон трьох російських загарбників біля Вовчанська

Прикордонники взяли у полон трьох російських загарбників біля Вовчанська

Відео
Укрінформ
На Південно-Слобожанському напрямку, поблизу Вовчанська Харківської області, бійці прикордонної бригади «Форпост» взяли в полон трьох російських загарбників.  

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Державна прикордонна служба України.

Під час роботи на позиціях українські військові виявили пересування ворога та провели успішні дії, у результаті яких російські військові були змушені здатися.

Полонених передали відповідним службам.

У бригаді зазначили, що росіяни дедалі частіше обирають полон замість продовження бою, розуміючи безвихідь свого становища.

Читайте також: Бійці ЗСУ взяли в полон двох російських військових у Гришиному

Тим часом воїни «Форпосту» продовжують утримувати позиції та виконувати бойові завдання на напрямку.

Як повідомляв Укрінформ, у Куп’янську Харківської області бійці окремого штурмового полку «Скеля» взяли в полон російського найманця з Кенії.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-