На фронті - 230 боєзіткнень за добу, найгарячішим був Покровський напрямок
Про це Генеральний штаб Збройних сил України повідомив у Фейсбуці, передає Укрінформ.
За уточненою інформацією, вчора загарбники завдали по території України два ракетні удари, застосувавши 44 ракети, 80 авіаційних ударів, скинувши 268 керованих авіаційних бомб. Крім цього, залучили для ураження 6607 дронів-камікадзе та здійснили 3154 обстріли позицій українських військ і населених пунктів, зокрема 71 – із реактивних систем залпового вогню.
Агресор завдавав авіаційних ударів керованими бомбами по населених пунктах, зокрема, Олександроград Донецької області; Іванівка, Лісне, Маломихайлівка, Писанці, Покровське Дніпропетровської області; Верхня Терса, Терсянка, Зелене, Шевченківське, Воздвижівка, Долинка, Копані, Оріхів, Преображенка, Веселянка Запорізької області.
За минулу добу ракетні війська і артилерія Сил оборони уразили два райони зосередження особового складу та три інші важливі об’єкти російських загарбників.
На Північно-Слобожанському і Курському напрямках минулої доби українські захисники відбили одну атаку росіян. Ворог завдав чотирьох авіаударів, скинувши одинадцять керованих бомб, здійснив 112 обстрілів позицій українських військ та населених пунктів, шість з яких — із реактивних систем залпового вогню.

На Південно-Слобожанському напрямку ворог 13 разів штурмував позиції українських підрозділів у районах населених пунктів Стариця, Піщане, Кругле, Нестерне, Чугунівка та у бік Зеленого, Охрімівки.

На Куп’янському напрямку вчора відбулося шість атак загарбників. Сили оборони відбили штурмові дії ворога у районі Кругляківки та в бік Курилівки, Богуславки, Новоплатонівки.

На Лиманському напрямку ворог атакував 14 разів, намагаючись просунутися вперед у бік Червоного Ставу, Новоєгорівки, Дробишевого, Ставків, Лиману та в районі Зарічного, Новоселівки.

На Слов’янському напрямку українські оборонці відбили вісім спроб загарбників просунутися вперед, у районах Ямполя, Закітного та у бік Рай-Олександрівки.

На Краматорському напрямку росіяни двічі намагались йти до позицій українських військ, у районах Оріхово-Василівки та Бондарного.

На Костянтинівському напрямку ворог здійснив 24 атаки у районах населених пунктів Олександро-Шультине, Щербинівка, Плещіївка, Русин Яр та в бік Костянтинівки, Іванопілля, Іллінівки, Берестка, Степанівки, Софіївки, Новопавлівки.

На Покровському напрямку українські захисники зупинили 50 наступальних дій агресора у районах населених пунктів Родинське, Покровськ, Котлине, Молодецьке, Удачне, Муравка, Філія та у бік населених пунктів Білицьке, Шевченко, Гришине, Сергіївка, Новопідгороднє.

На Олександрівському напрямку ворог десять разів атакував українські позиції, у районах населених пунктів Тернове, Злагода та у бік Вербового, Вишневого, Олександрограда.

На Гуляйпільському напрямку ворог 35 разів намагався йти вперед на позиції українських оборонців, у районах Добропілля, Гуляйполя та у бік населених пунктів Залізничне, Староукраїнка, Гірке, Варварівка, Оленокостянтинівка, Святопетрівка, Чарівне.

На Оріхівському та Придніпровському напрямках ворожих наступальних дій не зафіксовано.


На Волинському та Поліському напрямках ознак формування наступальних угруповань агресора не виявлено.
Як повідомляв Укрінформ, Загальні бойові втрати російських військ з 24 лютого 2022 року по 27 лютого 2026 року на війні проти України становлять близько 1 265 130 осіб, з них 1 280 осіб - за минулу добу.
Фото: Генштаб