Росіяни скинули три авіабомби на Краматорську громаду, є загибла та поранена

Росіяни скинули три авіабомби на Краматорську громаду, є загибла та поранена

Фото
Укрінформ
Армія РФ вранці обстріляла Краматорську громаду на Донеччині, загинула мирна жителька.

Про це повідомила Краматорська міська рада у Телеграмі, передає Укрінформ.

«Сьогодні вранці, 21 січня, Краматорська громада зазнала ворожого удару. Під обстрілом опинився приватний сектор та один з мікрорайонів міста. За попередньою інформацією, загинула жінка 1978 р.н.», - йдеться у повідомленні.

Наразі встановлюються остаточні наслідки атаки. На місці працюють усі відповідні служби.

Читайте також: У Херсоні внаслідок російського обстрілу загинула жінка

Згодом у міськраді уточнили, що також зазнала поранення жінка 1944 р.н., їй надається допомога в місцевій лікарні.

Російські війська завдали удару по громаді трьома авіабомбами ФАБ-250.

Пошкоджено до 30 житлових приватних будинків, багатоповерхівка та магазин.

Читайте також: Армія РФ скинула на Дружківку шість авіабомб, поранені четверо цивільних

Як повідомили о 17.21 у Державній службі України з надзвичайних ситуацій, рятувальники вже завершили роботи у Краматорську після того, як росіяни завдали по ньому авіаудару.

“Сьогодні місто зазнало чергової ворожої атаки. Внаслідок обстрілу пошкоджені 26 приватних будинків, будівля магазину та легкові автомобілі. Один із транспортних засобів загорівся – рятувальники ліквідували пожежу. Також надзвичайники розібрали понад 700 кілограмів зруйнованих будівельних конструкцій. Роботи завершені”, - поінформували у ДСНС.

Як повідомлялося, війська РФ в ніч з 20 на 21 січня з використанням БпЛА «Герань-2» обстріляли Краматорськ.

Перше фото: Краматорська міськрада

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-