У Підмосков'ї був атакований хімічний завод, де виробляють компоненти для ракет - ЦПД

У Підмосков'ї був атакований хімічний завод, де виробляють компоненти для ракет - ЦПД

Укрінформ
У Московській області РФ атакований Краснозаводський хімічний завод, де виробляють вибухові речовини й компоненти для ракетного озброєння.

Як передає Укрінформ, про це у Телеграмі повідомив керівник Центру протидії дезінформації при Раді національної безпеки і оборони України Андрій Коваленко.

За його словами, на Краснозаводському хімічному заводі "виробляють вибухові речовини, порохи, компоненти для боєприпасів і ракетного озброєння".

Як зазначив керівник ЦПД, це ланка в технологічному ланцюгу забезпечення армії РФ артилерійськими снарядами, РСЗВ і балістичними ракетами.

Читайте також: У Новоросійську морські дрони атакували флот - ЗМІ

Як повідомляв Укрінформ, у місті Єлець Липецької області РФ був атакований завод "Енергія", який виробляє батареї для блоків планерування і корекції ракет.

Фото ілюстративне: unsplash.com

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-