Росіяни намагаються заходити на прикордоння Сумщини з Курської області - військові
Як передає Укрінформ, про це в телеефірі заявив речник оперативно-тактичного угруповання військ "Сіверськ" Вадим Мисник.
"Найбільша концентрація ворога знаходиться в Курській області, тож, відповідно, на прикордоння Сумщини ворог намагається заходити малими групами піхоти, застосовувати ДРГ, щоб або накопичуватись у прикордонні або перевіряти таким чином можливі слабкі місця нашої оборони", - розповів Мисник.
За його словами, такі спроби з боку окупантів вдається відбивати та своєчасно виявляти. Також Сили оборони уважно стежать за пересуваннями російських сил по той бік кордону.
"Наша розвідка доповідає про будь-які переміщення, бо зараз достатньо засобів для виявлення. Пересування бойової техніки є проблематичним, ми не даємо ворогу її активно використовувати в прикордонні, одразу ідентифікуємо і максимально знищуємо. Щодо особового складу, ми також відстежуємо ті підрозділи, що є у ворога, і всі їхні пересування, щоб реагувати своєчасно", - додав Мисник.
Як повідомляв Укрінформ, на фронті минулої доби, 10 квітня, були зафіксовані 148 бойових зіткнень Сил оборони України з російськими загарбниками.