Робота США з оцінки дій уряду України не є унікальною - заступник держсекретаря

Робота США з оцінки дій уряду України не є унікальною - заступник держсекретаря

Укрінформ
Робота Сполучених Штатів із незалежної оцінки дій уряду не є унікальною для України і ведеться з партнерами по всьому світу та власним суспільством.

Про це на брифінгу в Києві заявив заступник державного секретаря Сполучених Штатів із політичних питань Джон Басс, відповідаючи на запитання кореспондента Укрінформу.

«Ми маємо широке партнерство з урядом і народом України. Ми говоримо про багато питань і працюємо разом, щоб допомогти народу України усвідомити майбутнє, якого вони прагнуть, на яке заслуговують люди в демократичних суспільствах. Це означає, що влада працює для людей, а не навпаки», – зазначив Басс.

Басс пояснив, що американські посадовці спілкуються з урядовцями та суспільством, щоб зрозуміти, коли може бути різниця між зобов’язаннями на папері і тим, що відбувається на практиці.

Заступник держсекретаря США підкреслив, що ця робота не є унікальною для України: «Ми робимо це з друзями, союзниками та партнерами по всьому світу, і ми робимо це в нашому власному суспільстві».

Читайте також: Заступник держсекретаря США у Києві: Україна побачить додаткові кроки підтримки у наступні тижні

Дипломат додав, що Америка зрозуміла на болісному досвіді, наскільки важливі потужні незалежні можливості для оцінки дій уряду.

Як повідомляв Укрінформ, у п’ятницю до Києва прибув заступник держсекретаря США із політичних питань Джон Басс для зустрічі з українськими урядовцями та іншими партнерами.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-