Павлюк поінформував іноземних колег про потреби підрозділів Сухопутних військ ЗСУ

Павлюк поінформував іноземних колег про потреби підрозділів Сухопутних військ ЗСУ

Укрінформ
Командувач Сухопутних військ Збройних сил України генерал-лейтенант Олександр Павлюк у межах відрядження до Німеччини взяв участь у конференції командувачів Сухопутних військ держав Європи, під час якої поінформував колег про потреби його підрозділів.

Про це Павлюк повідомив у Фейсбуці, передає Укрінформ.

Захід проходив під назвою: "Розбудова боєготовності військ шляхом трансформації" (СЕА 2024). Участь у ньому взяли 35 командувачів.

Очолювали конференцію начальник штабу Сухопутних військ США генерал Ренді Джордж і командувач Сухопутних військ США в Європі та Африці генерал Дерріл Вільямс.

Павлюк ознайомив колег із загальною воєнно-політичною обстановкою довкола російсько-української війни, залучені сили та засоби військ РФ, а також про плани ворога з огляду на наявну інформацію.

Він поділився досвідом, якого набули Сухопутні війська ЗСУ під час відбиття повномасштабної російської агресії, зокрема щодо питань здійснення індивідуальної й колективної підготовки, відновлення боєздатності підрозділів та штабів, роботи з мобілізованим особовим складом.

Генерал-лейтенант поділився з командувачами своїм стратегічним баченням розвитку Сухопутних військ на наступну декаду, зазначивши, що пріоритетами є формування резервів і підготовка, забезпечення підрозділів новими зразками озброєння власного виробництва й перехід на озброєння держав НАТО.

Читайте також: Павлюк відвідав українських захисників, які проходять лікування й реабілітацію в Німеччині

Павлюк акцентував на впровадженні безпілотних систем, роботизованих платформ і розвитку засобів радіоелектронної боротьби, які надалі набуватимуть більшого значення для стримування й ведення бойових дій.

Він надав колегам вичерпну інформацію щодо потреб підрозділів Сухопутних військ ЗСУ – від бойових броньованих машин, засобів протиповітряної оборони, спроможностей армійської авіації до підсилення зусиль у питаннях підготовки.

Командувач наголосив, що лідерство, яке демонструють партнери, посилює стійкість українського народу та Збройних сил, підтримує прагнення України стати «невіддільною частиною вільного, сильного та безпечного» євроатлантичного простору.

Від імені воїнів Сухопутних військ ЗСУ Павлюк подякував партнерам за допомогу та підтримку.

Окремо відзначив підтримку в підготовці українських військових на полігонах різних держав Європи.

Читайте також: Сухопутні війська завершили командно-штабні навчання на Київщині

Як повідомляв Укрінформ, командувач Сухопутних військ ЗСУ Павлюк вважає, що критична фаза війни настане у найближчі два місяці.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-