У Києві презентували новітній рід військ ЗСУ - Сили безпілотних систем

У Києві презентували новітній рід військ ЗСУ - Сили безпілотних систем

Фото
Укрінформ
Україна стала першою країною, що створила новітній рід військ – Сили безпілотних систем, про це під час офіційної презентації заявив перший заступник міністра оборони Іван Гаврилюк.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Міноборони.

“У нас є гарна перспектива для перемоги у війні проти РФ. Цю перемогу ми можемо досягти завдяки вашому розуму, вашій наполегливості та завдяки тому, що ви робите, аби захистити життя та здоровʼя наших військовослужбовців, дедалі більше залучаючи до виконання бойових завдань у повітрі, на землі та на морі — роботів і безпілотні системи”, - наголосив Гаврилюк.

Перший заступник міністра оборони додав, що новий рід військ дозволить у подальшому завдавати уражень ворогу на всю можливу глибину: від українських бойових порядків і аж до Уралу.

Презентація Сил безпілотних систем відбулася у Києві / Фото: Євген Котенко. Укрінформ

За його словами, Україна - єдина країна у світі, яка вже завершує комплектування такого роду військ.

Водночас командувач Сил безпілотних систем Вадим Сухаревський зазначив, що Україна вивчає досвід сучасної війни та одразу впроваджує зміни: “Ми показали сьогодні усьому світу, що Україна відійшла від консервативного підходу. Сьогодні ми створили прецедент. Таким чином, ми готові диктувати правила цієї війни для подальших успіхів”.

Символом нового роду військ стала ластівка, створена нейромережею.

За задумом командування, ластівка є одним з найшанованіших символів в українській культурі, який означає звістку про перемогу.

Читайте також: Сирський провів засідання робочої групи з питань безпілотних систем

Сили безпілотних систем були створені 7 травня. Кабінет Міністрів підтримав проєкт указу Президента України про створення цього роду військ.

Як повідомляв Укрінформ, 6 лютого Президент Володимир Зеленський підписав указ, що передбачає створення у структурі Збройних сил України Сил безпілотних систем як окремого роду військ.

10 червня командувачем Сил безпілотних систем ЗСУ призначили полковника Вадима Сухаревського.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-