У Міноборони пояснили, що таке реєстр «Оберіг» і для чого він потрібен

У Міноборони пояснили, що таке реєстр «Оберіг» і для чого він потрібен

Укрінформ
У Міністерстві оборони України пояснили, що таке реєстр військовозобов'язаних “Оберіг” і для чого він потрібен.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Міноборони.

“Єдиний електронний реєстр призовників, військовозобов'язаних та резервістів “Оберіг” – інструмент військового обліку громадян. Він покликаний зменшити кількість помилок внаслідок людського фактору і заощадити ресурси держави та людини завдяки цифровізації”, - ідеться у повідомленні.

Як зазначили у Міноборони, окрема перевага – запобігання корупції. Завдяки реєстру кожен крок щодо зміни даних відслідковується та підтверджується електронним підписом.

Зараз Міноборони разом з партнерами працює над створенням електронного військового облікового документа. Це витяг з реєстру, що свідчитиме про обліковий статус громадянина – де він стоїть на обліку, чи придатний до служби тощо.

Читайте також: Міноборони запроваджує новий алгоритм рекрутингу до ЗСУ

Єдиний електронний реєстр “Оберіг” модернізували за підтримки Європейського Союзу в межах проєкту EU4DigitalUA, що впроваджує естонська Академія електронного управління.

Як повідомляв Укрінформ, реєстр військовозобов’язаних "Оберіг" вже обмінюється інформацією з реєстрами Державної міграційної служби і Державної прикордонної служби.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-