У Міноборони схвалили проєкт Національної стратегії з протимінної діяльності до 2033 року

У Міноборони схвалили проєкт Національної стратегії з протимінної діяльності до 2033 року

Укрінформ
У Міністерстві оборони схвалили проєкт Національної стратегії з питань протимінної діяльності до 2033 року.

Як передає Укрінформ, про це повідомило Міноборони.

“У Міністерстві оборони провели засідання Національного органу з питань протимінної діяльності. Участь у заході взяли представники профільних міністерств”, - ідеться у повідомленні.

На засіданні ухвалили низку важливих рішень, що дозволять покращити ситуацію з протимінної діяльності в Україні, яка склалась внаслідок повномасштабного вторгнення Російської Федерації.

Зокрема схвалено проєкт Національної стратегії з питань протимінної діяльності до 2033 року, яку невдовзі подадуть на розгляд та затвердження Радою національної безпеки та оборони України.

Також обговорили питання замовлення, планування та координації виконання завдань з розмінування внутрішніх вод, територіального моря, виключної морської економічної зони України.

Читайте також: За місяць понад 30 тисяч людей отримали статус УБД - Міноборони

Серед інших питань – зосередили увагу на плануванні та координації інформаційних заходів для зменшення соціального, економічного та екологічного впливу вибухонебезпечних предметів на життя та діяльність українського населення.

Основним завданням Національного органу з питань протимінної діяльності є формування державної політики та координація в Україні всіх заходів протимінної діяльності, включаючи гуманітарне розмінування.

Як повідомляв Укрінформ, на сьогодні 30% території України залишаються забруднені вибухонебезпечними предметами, що становить більш ніж 174 тисячі квадратних кілометрів.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-