«Українська бронетехніка» представила у Польщі модифікацію бронемобіля «Новатор»

«Українська бронетехніка» представила у Польщі модифікацію бронемобіля «Новатор»

Фото
Укрінформ
"Українська бронетехніка" на Міжнародній виставці оборонної промисловості MSPO у Польщі представила нову модифікацію СБА “Новатор” - 10-місний бронеавтомобіль покращеної маневреності з посиленим протимінним захистом.

Як передає Укрінформ, про це ідеться на сторінці "Української бронетехніки" у Фейсбуці.

За словами генерального директора ТОВ “Українська бронетехніка” Владислава Бельбаса, нова версія “Новатора” продовжує розвиток лінійки українських автомобілів.

“10-місний бронеавтомобіль - це максимально актуалізована, оновлена з урахуванням вимог часу версія СБА “Новатор”, який з 2018 року постачається Силам оборони України та на сьогоднішній день пройшов випробовування як часом, так і, що важливо, боями”, - зазначив Бельбас.

За його словами, ця модифікація розроблялася з урахуванням досвіду використання автомобіля різноманітними підрозділами в бойових умовах.

Серед головних новацій, втілених компанією, – покращена підвіска та система керування, які забезпечують високу маневреність та підвищену прохідність.

“Машина зроблена на шасі Ford, яке широко використовують виробники бронетехніки. Головна проблема, яку доводиться долати, це збільшення максимального навантаження на базове шасі. У Fordа воно становить 8845 кг. Українським конструкторам вдалося вирішити цю проблему за допомогою використання для бронювання сучасної тоншої та твердішої броні та з допомогою модернізації підвіски. Такі рішення дозволили спроєктувати машину, яка відповідає вимогам сучасної війни”, - зауважив Бельбас.

Також, за його словами, оновлена версія “Новатора” має посилений протимінний захист. Бронеавтомобіль здатний працювати в різних кліматичних умовах, незалежно від пори року, та на різних типах доріг, включаючи бездоріжжя.

Як і попередня версія, цей “Новатор” побудований за модульним принципом і є фактично універсальною платформою, яка завдяки високому ступеню адаптації може використовуватися для виконання різноманітних бойових завдань та на яку можна інтегрувати різноманітне озброєння і бойові модулі.

Читайте також: Резніков каже, що «Укроборонпром» серйозно взявся за налагодження власного ВПК

Дослідний зразок машини, який представлений на збройному форумі в Кельце на півдні Польщі, відразу після виставки проходитиме державні випробовування

Як повідомляв Укрінформ, в Україну доставили першу партію 122-міліметрових осколково-фугасних артилерійських пострілів із повним зарядом, які виробляються у партнерстві з одним із боєприпасних холдингів Східної Європи.

Фото: Українська Бронетехніка

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-