Стартап Figure планує створити першого автономного робота-гуманоїда

Стартап Figure планує створити першого автономного робота-гуманоїда

Фото
Укрінформ
Стартап Figure, який хоче створювати гуманоїдних роботів загального призначення, залучив $70 млн від інвесторів на чолі з Parkway Venture Capital.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Reuters.

Нове фінансування буде використано для прискорення розробки і виробництва першого автономного гуманоїда компанії, який планують запускати в найближчі кілька місяців. Вартість компанії, якій виповнився рік, не розголошується, але джерело, близьке до фірми, оцінило її у понад 400 мільйонів доларів США.

Бретт Адкок, засновник і головний виконавчий директор компанії Figure, особисто інвестував у раунд $20 млн. Серед інших інвесторів - Aliya Capital та Bold Ventures.

Компанія Figure, що базується в Саннівейлі, штат Каліфорнія, розробляє людиноподібних роботів загального призначення, які можуть працювати в різних середовищах і виконувати різноманітні завдання, від складів до роздрібної торгівлі. За словами представників компанії, вони ведуть переговори з ритейлерами про можливості комерціалізації.

Директор Figure зазначив, що їх проєкт відрізняється від інших робототехнічних компаній, таких як Boston Dynamics і Amazon Robotics, тим, що розробляє роботів, які можуть виконувати загальні завдання, з кінцевою метою дати можливість своїм роботам навчатися і взаємодіяти з навколишнім середовищем.

Читайте також: У США представили робота-кулінара, який готує котлети для бургерів

"Ми вважаємо, що людиноподібні роботи загального призначення мають набагато більший потенціал, ніж одноцільові роботи. Їхнє впровадження в робочу силу може допомогти вирішити проблему нестачі робочої сили і з часом сприяти усуненню потреби в небезпечних і небажаних роботах", - сказав Адкок.

Як повідомляв Укрінформ, королівський госпіталь Papworth у Кембриджі є одним із перших у Великій Британії, який використовує робота Versius для хірургії легенів і грудної клітки.

Фото: figure.ai

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Підпишіться на нашу безкоштовну розсилку: skorik@ukrinform.com.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-