Українська ППО в новому році стане ще сильнішою - Зеленський

Українська ППО в новому році стане ще сильнішою - Зеленський

Відео
Укрінформ
Українська протиповітряна оборона в новому році стане ще сильнішою та результативнішою, вона може стати найпотужнішою в Європі.

Про це Президент Володимир Зеленський сказав у своєму зверненні, передає Укрінформ.

"Цьогоріч ми зберегли не лише нашу протиповітряну оборону, ми її зробили сильнішою, ніж будь-коли. Але в новому році українська ППО стане ще сильніша, ще результативніша. Українська ППО може стати найпотужнішою в Європі, і це буде гарантією безпеки не лише для нашої держави, а й для усього континенту", - сказав Президент.

Читайте також: Зеленський вручив волонтерам відзнаки «Золоте серце»

Укрінформ наводить повний текст традиційного звернення Володимира Зеленського.

Бажаю здоровʼя, шановні українці!

Провів чергове засідання Ставки – уже 45-те за цей рік.

Ключове – Донеччина, Луганщина – наш Донбас, де тривають найжорсткіші бої. Бахмут, Соледар, Кремінна... Загалом тримаємо позиції. Є й такі ділянки фронту, де потроху просуваємось. І я дякую всім нашим бійцям, які це забезпечують. Ви справжні герої!

Обговорили ситуацію на півдні, на нашому кордоні, постачання зброї, подальше посилення ППО.

Цьогоріч ми не лише зберегли нашу протиповітряну оборону – ми її зробили найсильнішою, ніж будь-коли. Але в новому році українська ППО стане ще сильнішою, ще результативнішою.

Українська ППО може стати найпотужнішою у Європі, і це буде гарантією безпеки не лише для нашої держави, а й для всього континенту.

Обговорили ще після Ставки – на окремій нараді – стан в енергетиці, до чого ми готуємося.

У нас є чітка стратегія убезпечення генерації та постачання електрики. Щоб її реалізувати, потрібен час. Потрібно багато зусиль. Але це буде. Буде обов’язково. Це одне з найголовніших завдань на наступний рік, і я не сумніваюся, що ми його виконаємо.

Сьогодні ж говорив з Прем’єр-міністром Греції. Підсумували рік, подякував Греції за підтримку нашої держави. Погодили на наступний рік, як можемо зробити співпрацю ще змістовнішою.

Провів нараду з нашими міжнародниками. Багато питань, але головне – ті заходи, які ми готуємо для посилення України вже в січні та лютому.

Україна збереже досягнуте лідерство в зовнішній політиці і буде ще активнішою, це сто відсотків.

І ще одне.

Сьогодні вперше відбулася церемонія відзначення наших волонтерів «Золотим серцем».

Це справедливо й чесно – за підсумками року відзначити тих, хто весь рік допомагає нашій обороні, допомагає людям та всій нашій державі.

Дякую кожному й кожній, хто воює за нашу державу. Хто допомагає українцям. Хто працює заради України та нашого майбутнього.

Слава всім нашим людям!

Слава Україні!

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-