Деякі підрозділи рф - на межі бунту: СБУ перехопила розмови загарбників

Деякі підрозділи рф - на межі бунту: СБУ перехопила розмови загарбників

Аудіо
Укрінформ
російські солдати відмовляються йти у наступ і саботують накази керівництва.

Про це свідчать перехоплені СБУ розмови окупантів, передає Укрінформ із посиланням на Фейсбук відомства.

Деякі з їхніх підрозділів – уже на межі бунту. Зокрема, у розмові «відказника» з матір’ю йдеться, що йому набридло «сидеть, смотреть, как по нам лупят, а мы в ответ ниче не можем сделать». Не має більше «ни физических, ни моральных сил».

Скаржиться, що про його підрозділ складають легенди як про «смертный полк». Мовляв, вже перевершив усіх за обсягом втрат. Тож більше не хоче бути «фаршем». Зрештою, як і більшість його колег, 90% з яких також відмовилися йти у новий наступ: «…нас со 150 человек - 130 таких, как я».

Говорить, що після того, як полковнику не вдалося переконати їх піти в атаку, до них привезли священника. Але на пропозицію «відказників» очолити колону, що їде на передову, відмовилися і полковник, і церковник. Послалися на те, що у них «другие задачи». Тож солдати у відповідь «…спокойно, плюнув им под ноги, пошли».

Командування на такий саботаж ніяк не реагує, бо «…у каждого автомат, боеприпасы. Никто не знает, что у человека в голове. Сейчас он на нашего быканет, того перемкнет, в ногу шмальнет…».

Тож поки ворог втрачає мотивацію, ми продовжуємо захищати Батьківщину, наголосили в СБУ.

Як повідомляв Укрінформ, 9 квітня в СБУ зазначали, що матері російських загарбників почали "штурмувати" військкомати. росіянки хочуть будь-що забрати своїх синів із війни в Україні. Для цього не шкодують грошей і шукають зв’язки серед військового керівництва рф.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Підпишіться на нашу безкоштовну розсилку: skorik@ukrinform.com.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-