Міф про найпотужнішу у світі путінську армію спалений на дорогах України – Данілов

Міф про найпотужнішу у світі путінську армію спалений на дорогах України – Данілов

Укрінформ
Похоронки російським матерям і тонни обвугленого російського військового заліза - пам’ятка для наступної хвилі загарбників. 

Як повідомляє Укрінформ, про це секретар Ради національної безпеки та оборони України Олексій Данілов у Фейсбуці.

«Похоронки російським матерям і тонни обвугленого російського військового заліза - пам’ятка для наступної хвилі окупантів: не лізьте – вб’ємо! І будемо вбивати стільки, щоб одурманене російське суспільство прокинулось, якщо не від почуття провини, то від болю. І ми достукаємося до вас. Ніколи не воюйте з українцями, рано чи пізно ми прийдемо до вас, щоб повернути всі накопичені вами борги, а рахунок набіг на століття вперед», - зазначив Данілов.

За його словами, Україна витримала першу, найбільш важку хвилю атаки російських орків. Міф про найсучаснішу і найпотужнішу у світі путінську армію зруйнований і спалений на дорогах Київщини та Харківщини, Чернігівщини й Миколаївщини. На жодному напрямку російські терористичні війська не досягли стратегічного успіху. Українське військо дає гідну відсіч, і день нашої перемоги над армією РФ наближується з кожним днем, але ворог ще небезпечний і готує другу хвилю широкомасштабного наступу, до якої маємо підійти максимально готовими та згуртованими.

«Стратегічно важливими залишаються міста Київ, Харків, Маріуполь, Миколаїв, Чернігів і Одеса. План ворога - взяти ключові міста в оточення, знекровити українські Збройні Сили, створити ситуацію гуманітарної катастрофи для цивільного населення. Основну увагу командування російських окупаційних військ переносить на Південь, намагаючись позбавити Україну виходу до Чорного та Азовського морів, що, на їх думку, створить умови економічного придушення українського спротиву. Ворог не полишає надій заволодіти Києвом і формує ресурси для оточення Дніпра», - додав секретар РНБО.

Данілов запевнив у тому, що зі сторони України відбувається перегрупування, поповнення свіжим резервом і насичення української армії новітнім озброєнням. Вчорашній літако-гелікоптеропад тому підтвердження.

«Ми зробили найбільш важкий, крок до перемоги, але попереду ще багато роботи зі знищення окупантів і повернення всіх українських земель», - підкреслив він.

Як повідомлялося, 24 лютого президент РФ Путін оголосив війну Україні і розпочав масштабне вторгнення. Російські війська вбивають мирне населення, обстрілюють та знищують ключові об'єкти інфраструктури, ракети влучають в житлові будинки українців.

Президент України Володимир Зеленський підписав указ про загальну мобілізацію.

Україна офіційно направила позов проти Російської Федерації до Міжнародного суду ООН у Гаазі.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-