В Одесі готують українсько-американські навчання Sea Breeze-2022

В Одесі готують українсько-американські навчання Sea Breeze-2022

Фото
Укрінформ
В Одесі проходить початкова конференція з планування українсько-американського навчання «Сі Бриз-2022».

Про це йдеться у повідомленні Арміяінформ, передає Укрінформ.

"Сьогодні розпочалась початкова конференція з планування майбутніх навчань. Вона триватиме 4 дні, протягом яких учасники мають попередньо обговорити час та місце проведення українсько-американського навчання «Сі Бриз-2022», навчальні цілі та перелік країн, які будуть запрошені до участі, проєкт сценарію, систему управління залучених до них сил та сформувати потребу в логістичному забезпеченні", — розповів керівник навчання «Сі Бриз-2022» від України, заступник командувача Військово-Морських Сил ЗС України коммодор Олексій Доскато.

За його словами, пандемія коронавірусу внесла свої корективи, тому планування всіх практичних заходів, спілкування з американськими партнерами та іншими учасниками навчань відбуваються у дистанційному форматі за допомогою відеозв’язку.

Цьогоріч навчання планується провести в класичному варіанті, тобто з відпрацюванням практичних дій у морі, на суші, в повітрі та під водою. Всього запрошення до участі в навчанні отримали більш ніж 60 країн та міжнародних організацій.

У конференції беруть участь представники Військово-Морських Сил ЗС України та інших складових сил оборони, а також долучилися до обговорення в режимі онлайн представники 6-го флоту ВМС США, ментори та учасники інших країн-партнерів.

Із 1997 року навчання «Сі Бриз» є головним міжнародним заходом підготовки ВМС ЗС України. Вони стали основою підвищення рівня взаємосумісності національного флоту із силами країн-партнерів, удосконалення вишколу та готовності до спільних дій за стандартами НАТО.

Чергова плануюча конференція відбудеться в березні 2022 року.

Фото: ArmyInform

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-