ОБСЄ нарахувала понад 400 порушень «тиші» на сході України

ОБСЄ нарахувала понад 400 порушень «тиші» на сході України

Укрінформ
СММ ОБСЄ зафіксувала протягом минулої доби 399 порушень режиму припинення вогню у Донецькій області та 4 таких порушення на Луганщині.

Як передає Укрінформ, про це повідомляється у щоденному звіті № 265/2021, опублікованому Спеціальною моніторинговою місією ОБСЄ в Україні (СММ) 11 листопада 2021 року.

"У Донецькій області СММ зафіксувала 399 порушень режиму припинення вогню, зокрема 26 вибухів невизначеного походження", - йдеться у звіті.

Більшість порушень сталася в районах на південний схід від н. п. Чермалик (підконтрольний урядові, 77 км на південь від Донецька), північ від н. п. Широкине (підконтрольний урядові, 100 км на південь від Донецька) та південний схід від н. п. Гнутове (підконтрольний урядові, 90 км на південь від Донецька).

За попередній звітний період у цій області було зафіксовано 343 порушення режиму припинення вогню.

"У Луганській області Місія зафіксувала 4 порушення режиму припинення вогню (невизначені боєприпаси в польоті) в районах на північ від ділянки розведення в районі н. п. Золоте (підконтрольний урядові, 60 км на захід від Луганська)", - повідомили в СММ.

Як відомо, за попередній звітний період на Луганщині було зафіксовано 114 порушень режиму припинення вогню (більшість також сталася поблизу ділянки розведення в районі Золотого).

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-