Місія ОБСЄ відновлює патрулювання зі своєї бази в Горлівці

Місія ОБСЄ відновлює патрулювання зі своєї бази в Горлівці

Укрінформ
Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ відновлює патрулювання зі своєї передової патрульної бази в Горлівці.

Як передає Укрінформ, про це йдеться у звіті СММ ОБСЄ.

«О 15:40 18 жовтня команда Місії зауважила, що зафіксовані раніше навісний замок і ланцюг (Оперативний звіт СММ № 20/2021 від 17 жовтня 2021 року) прибрали з автомобільних воріт передової патрульної бази (ППБ) Місії в н. п. Горлівка (непідконтрольний урядові, 39 км на північний схід від Донецька) і що ці ворота були відкритими», - ідеться в повідомленні.

Зазначається, що перед будівлею ППБ спостерігачі бачили встановлений раніше намет, однак не зафіксували людей і транспортних засобів поблизу. Команда СММ залишила ППБ Місії для здійснення патрулювання та повернулася о 16:03.

Також нагадується про те, що рішення Постійної ради ОБСЄ № 1117 передбачає гарантування безпечного та надійного доступу Місії по всій Україні. «Необмежений і безумовний доступ до всіх районів є критично важливим для забезпечення ефективного моніторингу та звітування про безпекову ситуацію, а також виконання інших передбачених мандатом завдань», - сказано в повідомленні.

Крім того, згідно з мандатом, Місії доручено доповідати про будь-які обмеження свободи пересування СММ або інші обставини, що перешкоджають виконанню її мандата.

Читайте також: Місія ОБСЄ досі заблокована у Донецьку

Як повідомляв Укрінформ, 17 жовтня бойовики російських збройних формувань заблокували виїзд із патрульної бази СММ ОБСЄ в тимчасово окупованій Горлівці, а також заборонили спостерігачам залишати готель.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-