Місія ОБСЄ зафіксувала 291 порушення «тиші» на сході України

Місія ОБСЄ зафіксувала 291 порушення «тиші» на сході України

Укрінформ
СММ ОБСЄ зафіксувала протягом минулої доби 220 порушень режиму припинення вогню у Донецькій області та 71 таке порушення на Луганщині.

Як передає Укрінформ, про це повідомляється у щоденному звіті № 239/2021, опублікованому Спеціальною моніторинговою місією ОБСЄ в Україні (СММ) 12 жовтня 2021 року.

"У Донецькій області СММ зафіксувала 220 порушень режиму припинення вогню, зокрема 50 вибухів (2 розриви та 48 вибухів невизначеного походження)", - зазначається у звіті.

Більшість порушень режиму припинення вогню сталася в районах на північний схід від н. п. Кам’янка (підконтрольний урядові, 20 км на північ від Донецька) та на північ від н. п. Широкине (підконтрольний урядові, 100 км на південь від Донецька). Крім того, порушення режиму тиші відбулося у межах ділянки розведення в районі н. п. Петрівське (непідконтрольний урядові, 41 км на південь від Донецька).

Читайте також: Окупанти обстріляли позиції Об’єднаних сил біля Зайцевого – штаб ООС

За попередню добу в цій області було зафіксовано 126 порушень режиму припинення вогню, більшість з яких також сталася в межах ділянки розведення в районі Петрівського та біля неї.

"У Луганській області Місія зафіксувала 71 порушення режиму припинення вогню, зокрема 27 вибухів невизначеного походження", - повідомили в СММ.

Майже всі порушення сталися поблизу ділянки розведення в районі н. п. Золоте (підконтрольний урядові, 60 км на захід від Луганська).

За попередню добу на Луганщині було зафіксовано 94 порушення режиму припинення вогню, які сталися в межах ділянки розведення в районі Золотого або біля неї.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-